Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
13 kwietnia 2017

Ceny akcji JSW w dół. Na chwilę czy to stała tendencja?

Ceny akcji JSW w dół. Na chwilę czy to stała tendencja?
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Czy to ugruntowana tendencja, czy też chwilowe wahania na giełdzie. Jedno jest pewne ceny akcji JSW poszły w dół. Zresztą nie tylko tej Spółki. 

Odkąd Jastrzębska Spółka Węglowa weszła ponownie do elitarnej grupy firm z WIG 20, analitycy giełdowi bacznie przyglądają się jej notowaniom. Po środowej sesji na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie akcje JSW poleciały w dół o ok. 3 proc.i osiągnęły wartośc poniżej 70 zł.  Zresztą nie tylko ta spółka osiągnęła gorsze wartości. Słabsze wyniki miały także 234 inne firmy, z tym, że spadek JSW był jednym z większych. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej? Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej?

JSW rozważa (znowu) emisję akcji JSW rozważa (znowu) emisję akcji

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (21)
Czerstwy lulok14.04.2017 11:26

Jo żere gorzoła

@prezes14.04.2017 10:36

A myślisz ze za co POpaprancy ośmiorniczki rzarli?

prezes14.04.2017 8:59

Gdzie jest kasa z prywatyzacji? ! 5,4mld.!!Knurów Szczygłowice 1,5 mld kredytu a rok wcześnie było 1mld zysku a dwa lata wcześniej 2mld. Cudoki z Pelo zabraly . Schetyna Ukrainiec da Wam 13emeryture i 500 na każde dziecko Warszawioki!! Teraz metoda na dziadka bo młodzi juz się nie nabiorą.

matka14.04.2017 7:04

Czy to ten sam związkowiec, który spowodował tak wielkie straty i mydlił oczy górnikom teraz wlazł do zarządu Jastrzębskiej Spółki Ubezpieczeniowej? Następny misiewicz? Jak tu powaznie traktować władze spolki?

Ja13.04.2017 15:29

do seboc
Lepiej Ty uważaj i podszkol się za nim wejdziesz do dyskusji. Tylko w zeszłym roku spółka oddała do Państwa ponad miliard. Dla twojej wiadomości specu od siedmiu boleści JSW jest spółką giełdową a takie spółki nie mogą otrzymywać wsparcia z SP. Wsparcie dostały PGG i KHW. Najpierw się dowiedz a potem pisz, bo tylko ferment siejesz i ludzi wk***.

olorionek13.04.2017 14:52

Za Janeckiego spółka dobrze stała. Strajki wybuchły jak Janecki odszedł.

oko13.04.2017 14:08

"stała tendencja" ??? czy raczej powinno być zmiana trendu??
ten artykuł jest tendencyjny jak i te wasze komentarze

Pokaż wszystkie opinie (21)