Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
13 kwietnia 2017

Park Zdrojowy zyska nowe oblicze

Park Zdrojowy zyska nowe oblicze
fot. Aneta Czarnocka-Kanik / UM Jastrzębie

Miasto przygotowuje się do złożenia wniosków o uzyskanie dofinansowania na modernizację Parku Zdrojowego. W związku z tym urzędnicy zwrócili się do mieszkańców z ankietą, w której odpowiedzą między innymi na pytanie, czy Park Zdrojowy można uznać za wizytówkę miasta. 

Odnowieniu ma podlegać nie tylko park, ale również historyczne obiekty, które się w nim znajdują. Chodzi przede wszystkim o niszczejący budynek Łazienek III. Planuje się w nim zlokalizowanie pałacu młodzieży, w którym będą odbywały się różne zajęcia dla najmłodszych mieszkańców, na przykład plastyczne, muzyczne, teatralne czy inne. Możliwe jest również wykorzystanie budynku na innne cele. 

Mieszkańcy zostali poproszeni przez urzędników o wypełnienie ankiety dotyczącej Parku Zdrojowego. Jastrzębianie mają między innymi odpowiedzieć czy Park można uznać za wizytówkę miasta, czy często spędzają w nim czas, na jakie imprezy kulturalne organizowane w tym miejscu najchętniej się wybierają. Odpowiedzi posłużą do opracowania zbiorczego raportu na temat Parku Zdrojowego, który zostanie przedłożony instytucjom przydzielającym pieniądze. 

Wypełnij ankietę

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (19)
ojciec14.04.2017 10:32

Zostawcie Zdroj w spokoju bo rozkopiecie,zostawicie i za pol roku przetarg ogłosicie jak na Mazowieckiej nieudolne urzędasy!!!

matka14.04.2017 6:59

Ten seboc to albo taki prymitywny albo dba o to aby u nas nic się nie działo. Od razu widać z jakiej jest opcji. Wczoraj w zdroju słyszałam jak ludzie odgrażali się hamulcowym w naszym mieście.

Smiech na sali13.04.2017 18:25

Ile lat to już wałkujemy?
Widać od lat brak dobrego gospodarza z pomysłem co zrobić w Jastrzębiu.

Gość13.04.2017 15:43

głupszych ankiet to chyba nie można wymyślać. I kto za to płaci?

mechooptyk13.04.2017 15:24

Wizerunkiem miasta jest centrum, budynki niedokończone od 20 lat .
Gospodarze myślą o cudach na kiju a pustostany za Pko straszą .

Zeb13.04.2017 15:06

Do zidi chodzi o to że wszystko zaczyna się i kończy na pomysłach i planach wizualizacji ale nic z tego nie jest później realizowane nazywanie kogoś z tego powodu malkontentem jest nie na miejscu

Zeb13.04.2017 14:32

Wizytówka naszego miasta są kopalniane szyby oraz GKS 1962 tyle w temacie hej

Pokaż wszystkie opinie (19)