Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
14 kwietnia 2017

Dziewczyny z Jastrzębia najlepiej wymusztrowane

Dziewczyny z Jastrzębia najlepiej wymusztrowane
fot. KMP Jastrzębie

Uczennice Zespołu Szkół nr 3 z klas policyjnych okazały się najlepsze na Śląsku w I  Przeglądzie Musztry Klas Mundurowych, zorganizowanym na terenie Wojskowej Komendy Uzupełnień w Rybniku. Bezkonkurencyjne okazały się uczennice, których instruktorem i opiekunem jest policjant jastrzębskiego wydziału prewencji, st. asp. Aleksander Staszczyk.

Ideą przedsięwzięcia była przede wszystkim popularyzacja klas mundurowych, jako oferty edukacyjnej szkół ponadgimnazjalnych oraz kształtowanie postaw patriotycznych i obywatelskich. Musztra uczy poza tym dyscypliny, współdziałania, szacunku do munduru i służby, która nie jest pospolitym zawodem.

- Podczas I Przeglądu Musztry Klas Mundurowych, przyszli policjanci, żołnierze i strażacy mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności, rywalizując w kategoriach zarówno musztry indywidualnej, jak i zespołowej, w której należało zaprezentować dowolny program, obejmujący prezentację piosenki marszowej według własnego scenariusza. Ostatecznie najlepsza okazała się klasa policyjna z Zespołu Szkół nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Jastrzębiu-Zdroju. Warto podkreślić, że uczennice klas 1-3, które wchodzą w skład plutonu reprezentacyjnego, szkolą się pod czujnym okiem swojego opiekuna, a zarazem instruktora- st. asp. Aleksandra Staszczyka, który na co dzień służy w Wydziale Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Alarm w banku postawił na nogi  mundurowych Alarm w banku postawił na nogi mundurowych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
Wspaniale20.04.2017 12:09

Brawo!!! Pokazałyście, że ciężko pracą można wiele osiągnąć. Powodzenia w kolejnych pokazach!

Gość18.04.2017 8:22

Brawo nasze dziewczyny!

Yaro15.04.2017 13:46

Ludzie, skąd w was tyle jadu? nie kumam tych zrytych genetycznie polaczków.. 80% do utylizacji.

Eskimos14.04.2017 19:42

@xyx-jak ci się młotku ulewa, niech ci mama pieluchę podkłada!
Idioto!......

Daro14.04.2017 18:32

Kobieta policjant jest jak świnka morska ni to świnka ani nie morska. Współczuje facetom co będą mieli z nimi patrol

Żelezniok14.04.2017 13:55

Ty sąsiad to czytasz

viktor14.04.2017 13:25

Jak czytam niektóre komentarze to umacniam się w przekonaniu jak wielu jest nieudaczników. Nawet jeżeli te dziewczyny nie podejmą pracy w zawodzie policjanta to i tak wielki szacun. Coś im się chce . Poświęcają swój wolny czas .A to co robią jest po prostu świetną zabawą .

Pokaż wszystkie opinie (13)