Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
14 kwietnia 2017

Świątecznie w księgarni "Autorskiej"

Świątecznie w księgarni "Autorskiej"
fot. Księgarnia Autorska

Księgarnia „Autorska” po raz kolejny przygotowała dzieciom warsztaty i zajęcia, tym razem związane ze Świętami Wielkanocnymi. Dla najmłodszych była to miła niespodzianka. 

Przed Świętami Wielkanocnymi nie zabrakło jastrzębian, którzy znaleźli czas, aby w tym szczególnym okresie odwiedzić księgarnię „Autorską”. W czasie, kiedy dorośli zajęci byli wyszukiwaniem ciekawej lektury dzieci brały udział w warsztatach plastycznych o tematyce wielkanocnej.

- Dzieci chętnie biorą udział w zajęciach. Lubią przychodzić wraz z rodzicami do naszej księgarni, gdzie mogą w ciekawy sposób spędzić czas. Poza tym najmłodsi, wzorem rodziców, również mogą wybrać sobie interesującą książkę - mówiła kierownik księgarni „Autorska”. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Czytali "Przedwiośnie" w Parku Zdrojowym Czytali "Przedwiośnie" w Parku Zdrojowym

Biblioteka będzie mieć nowe książki Biblioteka będzie mieć nowe książki

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
basia 14.04.2017 14:00

Niech się przyzwyczajają do ksiązek za młodu