Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
14 kwietnia 2017

Autobusy będą w święta jeździć inaczej niż zwykle

Autobusy będą w święta jeździć inaczej niż zwykle
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Każdy, kto chce korzystać z usług komunikacji miejskiej powinien zapoznać się ze zmienionym rozkładem jazdy. Lepiej to zrobić wcześniej, aby nikogo nie spotkała niemiła niespodzianka.

- W Wielki Czwartek (13 kwietnia), Wielki Piątek (14 kwietnia) i wtorek po świętach (18 kwietnia) będzie obowiązywał rozkład jazdy na dni robocze wolne od nauki szkolnej. W tym okresie uczniowie nie mają zajęć lekcyjnych. W Wielką Sobotę (15 kwietnia) autobusy kursować będą według rozkładu sobotniego, natomiast w Niedzielę Wielkanocną obowiązywać będzie rozkład świąteczny. W Lany Poniedziałek autobusy pojadą zgodnie z rozkładem niedzielnym - informuje Międzygminny Związek Komunikacyjny. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zobacz jak autobusy pojadą w sobotę i w niedzielę Zobacz jak autobusy pojadą w sobotę i w niedzielę

MZK zwróci pieniądze za taksówkę i bilety okresowe MZK zwróci pieniądze za taksówkę i bilety okresowe

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
kier16.04.2017 18:27

Z powodu świateł zawsze kilka samochodów czeka na zielone, choć z innych stron nikogo nie ma. To nie rozumienia problemu przez urzędników czy zwyczajne olewactwo?

Robert16.04.2017 10:11

Dlaczego przy małym ruchu działają światła na skrzyżowaniach? Samochody czekające na zielone światło zużywają tlen i zwiększają emisję trujących związków. Czy urzędasy tego nie dostrzegają? To zwalniać tych, którzy nie działają w na nasza rzecz.

fgjjkljgf15.04.2017 8:04

Kiedy upadnie pkm juz nie moge sie doczekac !

BUSOMAT PL14.04.2017 14:57

Ważne aby autobusy jeździły zgodnie z wolą pasażerów.

Andrzej 14.04.2017 14:15

Nie będą jeździć stadami