Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
14 kwietnia 2017

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla w szpitalu

  • Siatkarze Jastrzębskiego Węgla w szpitalu
  • Siatkarze Jastrzębskiego Węgla w szpitalu
  • Siatkarze Jastrzębskiego Węgla w szpitalu
Więcej zdjęć:
fot.kb

Trzech siatkarzy Jastrzębskiego Węgla znalazło się w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju. Była to jednak miła wizyta, a nie konieczność spowodowana nagłym wypadkiem. 

Wielki Tydzień, który poprzedza Święta Wielkanocne był doskonałą okazją, aby w życie dzieci z Oddziału Pediatrycznego WSS nr 2 wnieść nieco radości. Siatkarze Jastrzębskiego Węgla Jakub Popiwczak, Patryk Strzeżek i Paweł Muzaj odwiedzili małych pacjentów, przynosząc im dobre słowo, ale i drobne upominki. Na niektórych dzieciach najwyraźniej robił wrażenie wzrost zawodników, bo spoglądali na nich badawczo, ale i z zainteresowaniem.

- Zbliżają się święta, wiemy, że jest dużo osób, które nam kibicują. Chcielibyśmy się w jakiś sposób im odwdzięczyć. Chcieliśmy przyjść tutaj do szpitala i dać trochę uśmiechu dzieciom, przekazać drobne upominki -mówił Jakub Popiwczak.


 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
kibic21.04.2017 6:28

janek u ciebie wszystko w porządku?

janek 17.04.2017 17:03

po to to wszystko aby zapunktować cel fajny to mapet show,górnik ***** na siatkarza

Opinia15.04.2017 6:25

Brawo Panowie!