Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
18 kwietnia 2017

Uwaga! Możliwe opady śniegu

Uwaga! Możliwe opady śniegu
fot. KMP Jastrzębie

Po świętach większość z nas wraca do pracy. Uważajcie na drogach, ponieważ możliwe są opady śniegu. Zachowajcie szczególną ostrożność. 

Wydział Zarządzania Kryzysowego Województwa Śląskiego ostrzega o nie najlepszej pogodzie, jaka będzie panowała w ciągu najbliższych dwóch dni. Na terenie naszego województwa prognozowana jest niska temperatura, szczególnie w nocy. Możliwe są opady śniegu deszczu lub śniegu z deszczem. Taka sytuacja wpłynie na pogorszenie się warunków na naszych drogach. Zachowajcie ostrożność. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW wydała na bezpieczeństwo ponad 830 mln zł JSW wydała na bezpieczeństwo ponad 830 mln zł

Górnicy pilnują skrócenia czasu pracy Górnicy pilnują skrócenia czasu pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Żabi ogier 18.04.2017 10:59

No i mamy globalne ocieplenie.

Janek 18.04.2017 10:55

Kurcze, a ja opony zmienił, co teraz?