Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°
18 kwietnia 2017

Uwaga! Możliwe opady śniegu

Uwaga! Możliwe opady śniegu
fot. KMP Jastrzębie

Po świętach większość z nas wraca do pracy. Uważajcie na drogach, ponieważ możliwe są opady śniegu. Zachowajcie szczególną ostrożność. 

Wydział Zarządzania Kryzysowego Województwa Śląskiego ostrzega o nie najlepszej pogodzie, jaka będzie panowała w ciągu najbliższych dwóch dni. Na terenie naszego województwa prognozowana jest niska temperatura, szczególnie w nocy. Możliwe są opady śniegu deszczu lub śniegu z deszczem. Taka sytuacja wpłynie na pogorszenie się warunków na naszych drogach. Zachowajcie ostrożność. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Alarm pogodowy - burze Uwaga! Alarm pogodowy - burze

Uwaga! Po południu i wieczorem możliwe burze Uwaga! Po południu i wieczorem możliwe burze

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Żabi ogier 18.04.2017 10:59

No i mamy globalne ocieplenie.

Janek 18.04.2017 10:55

Kurcze, a ja opony zmienił, co teraz?