Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
18 kwietnia 2017

W święta płonęły dwa samochody

W święta płonęły dwa samochody
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

Czas Świąt Wielkanocnych nie dla wszystkich mieszkańców był spokojny. Dwa samochody zaparkowane na jastrzębskich osiedlach spaliły się. Co ciekawe wydarzenia te miały miejsce na tej samej ulicy i wystąpiły dzień po dniu. Przypadek, czy może celowe działanie?

Do pożaru pierwszego samochodu doszło w Wielką Sobotę na ulic Zielonej przed blokiem nr 76. Straż Pożarna przyjechała na miejsce około godziny 22 i ugasiła płomienie. Według relacji świadków nikt nie został poszkodowany. Drugie zdarzenie miało miejsce w Wielką Niedzielę, także na ulicy Zielonej i także przed tym samym blokiem. Początkowo właściciel auta próbował wraz z sąsiadami ugasić pożar – bezskutecznie. Przybyły na miejsce, około godziny 20:00, zastęp strażacki opanował sytuację.

Policja wyjaśnia okoliczności tych dwóch zdarzeń. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Zagrożenie wybuchem gazu w hali produkcyjnej Zagrożenie wybuchem gazu w hali produkcyjnej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Wiedźma18.04.2017 21:34

Czy to zemsta za starania mieszkańców zlikwidowania hałaśliwej knajpy?

Prażucha18.04.2017 16:29

Podobno budują też palarnie hanysów

Marek18.04.2017 16:06

Na razie pali się tylko samochody a za chwilę będziemy mieli w Jastrzębiu dwie spalarnie śmieci. Czyli stały dopływ smrodu. Proces zaczął były Prezydent a obecny Prezydent chwali się tym na łamach ostatniego Jastrzębie. A dokładnie w okolicach szóstki i zdroju, czyli na terenie dawnej KWK Moszczenica jest budowana spalarnia śmieci komunalnych. Zakładany przerób to 100 tys ton rocznie!!. A obok niej druga spalarnia opon. Z informacji do tej inwestycji Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Środowiska można wyczytać, że zagrożeniem jest emisja szkodliwych pyłów do atmosfery. Jako środek zaradczy podają - stosowanie najlepszych urządzeń, które i tak nie wyeliminują szkodliwych substancji. To jest właśnie pomysł UM. Zasyfić to miasto a ludzi wytruć, tych, którzy stąd nie uciekli. Drodzy mieszkańcy, to są autentyczne problemy w mieście. Nikt w tym mieście nie chce inwestować, to postanowili w centrum miasta między osiedlami utworzyć składowisko odpadów i spalarnie, gdzie z całego województwa będą zwozić i palić śmieci!!!!!

Tył 18.04.2017 14:38

Auta pewnie na swd były :p

seboc18.04.2017 14:32

Nowa swiecka tradycja swiateczna

adam57sohrau18.04.2017 11:47

Plaga czy co?

Do redaktora18.04.2017 11:42

Naucz się czytać ze zrozumieniem a później siej ferment! !!! NIE MA PODPALACZA !!!

Pokaż wszystkie opinie (10)