Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
18 kwietnia 2017

Paulina Goranov idzie jak burza w The Voice of Bulgaria

Paulina Goranov idzie jak burza w The Voice of Bulgaria
fot. Paulina Goranov / faceboook.com

Jastrzębianka Paulina Goranov świetnie radzi sobie w programie The Voice of Bulgaria. Jurorzy docenili jej talent wokalny i dziewczyna zostaje w programie. Nadal więc możemy kibicować Paulinie i trzymać za nią kciuki. 

W kwalifikacjach do programu Paulina zrobiła wrażenie na jurorach wykonaniem utworu Rihanny pt. "Love On The Brain".  Następnie walcząc o prawo do dalszego uczestnictwa w znanym na świecie show muzycznym zaśpiewała "Rock Your Body". I tym razem odniosła sukces. Zmagania Pauliny nadal możemy oglądać w programie The Voice of Bulgaria.

Przypomnijmy, że Paulina Goranov pierwsze lekcje muzyki brała u Waldemara Halfara jeszcze, jako uczennica Szkoły Podstawowej nr 9. Później kontynuowała naukę w szkole muzycznej - Music Point. Brała udział w licznych konkursach miejskich, regionalnych i międzynarodowych. Swoimi występami uświetniała uroczystości szkolne oraz miejskie i jest doskonale znana jastrzębskiej publiczności

 

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Hanys18.04.2017 14:00

fajno szprycho

Gość18.04.2017 10:20

Lepiej byc hranibną, niż świnią ze Bzia, która obrzuca inwektywami każdego kto mysli inaczej. I potem nic dziwnego, że mało kto che mieć z kimś takim lekjce w szkole....

Angelus18.04.2017 10:18

Ja wygrałem The Voice of Antarktyda. Oprócz mnie udział wziął pingwin, renifer i mewa. Miał być jeszcze niedźwiedź ale nie przyszedł.

miluś18.04.2017 9:40

Zaniedlugo nasza hrabina zrobi sobie z artystką sweet focie bo jej pozytywny wynik hrabina przypisze swojej prezydenturze.

Gość18.04.2017 8:49

Gratulacje !!!