Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
18 kwietnia 2017

Policja szuka wandali ze skate parku

Policja szuka wandali ze skate parku
fot. HATE Jastrzębie-Zdrój / facebook.com

W skate parku przy ulicy Turystycznej mieszkańcy nierzadko spotykają wandali niszczących ławki czy sprzęt sportowy, jaki się tam znajduje. Miejski monitoring wizyjny zarejestrował takich „bohaterów”. 

W ubiegłym tygodniu grupa trzech nastolatków udała się do skate parku, około godziny 8:00, i zniszczyła jedną z ławek, która się tam znajduje. Całe zdarzenie zarejestrował monitoring miejski.

- Zgłoszenie szkody wraz z zapisem dokumentującym trzech potencjalnych sprawców zniszczenia, zgodnie z obowiązującymi przepisami, zostanie przekazane do realizacji Komendzie Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju - poinformowała Straż Miejska.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (21)
Konfident19.04.2017 15:28

wiem kto to pojde na policje sprzedac ich

:)19.04.2017 12:30

Hahaha i zeszło na dyskusję polityczną. Na dwór bałwany lepić a nie o PISiorach i KODach się spinacie gdyby to było chociaż na temat.

do stanek ...19.04.2017 8:03

Ale poza niedorozwojem, nic się nie dzieje z twym zdrowiem? Nogi i ręce masz zdrowe? To może weź się za coś konkretnego. Nie myśl bo widać, że ci to bardzo szkodzi. Będziesz mądrzej wyglądał gdy nie będziesz się odzywał. Na pewno jakaś istota zlituje się nad tobą.

stanek do "do stanek"18.04.2017 22:15

Słuchaj biedna istoto, PiS-iory, to mi latają koło "wafelka", nie moja bajka. Ale tępaki z KOD-u, to największa zaraza na ziemi.

Porada18.04.2017 20:24

Pewnie ich można spotkać codziennie. To uczniowie pobliskiej szkoły. Wystarczy na nich poczekać.

do stanek18.04.2017 20:23

To przyszli działacze PiS. Na szczęście ta kłamliwa partia już się kończy. Nie przeszkadzają Ci ich kłamstwa? Lubisz być okłamywany?

Dawid18.04.2017 19:57

Nogę położył na ławce i zniszczył? Pozdro
600, zajmijcie sie czymś konkretnym, a nie będziecie młodych ścigać. Za mało zajec macie chyba, jakby przestępczość byla wyzsza i ludzie by biegali ze spluwami to nie mielibyscie czasu ns glupotki...

Pokaż wszystkie opinie (21)