Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
19 kwietnia 2017

Kobiety będą bezpieczne. Pomoże im w tym samoobrona

Kobiety będą bezpieczne. Pomoże im w tym samoobrona fot. zdjęcie archiwalne
fot. SM Jastrzębie

Często słychać głosy o przemocy fizycznej wobec kobiet. Na ogół w starciu z agresorem płeć słabsza jest bez szans. Można jednak to zmienić poprzez naukę samoobrony. 

Jastrzębska Straż Miejska już po raz kolejny organizuje bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet. Zajęcia będą odbywały się w sali lustrzanej hali widowiskowo-sportowej.

Inauguracja kursu zaplanowana jest na  6 maja o godz. 11.00. Harmonogram spotkań: 9, 16, 23 i 30 maja oraz 6 i 13 czerwca, tj. kolejne wtorki, godz. 20.00, 13, 20 i 27 maja oraz 3 i 10 czerwca, tj. kolejne soboty, godz. 11.00

- Poszczególne zajęcia będą trwały około 1,5 godziny. Celem kursu jest zwiększenie poczucia bezpieczeństwa, zdobycie i pogłębienie wiedzy pomocnej w przewidywaniu niebezpieczeństw oraz rozwinięcie umiejętności niezbędnych w trakcie stosowania odpowiednich działań zapobiegawczych – informuje Straż Miejska.

Deklaracje uczestnictwa można składać osobiście od 18 kwietnia w godz. od 7.30 do 14.30 w siedzibie Straży Miejskiej, al. Piłsudskiego 60, pokój 8A, tel. 32 47 85 288. W tegorocznej edycji kursu weźmie udział 40 pań.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Oznakuj swój rower - złodziej będzie miał problem Oznakuj swój rower - złodziej będzie miał problem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!