Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -1°-3°
19 kwietnia 2017

Kobiety będą bezpieczne. Pomoże im w tym samoobrona

Kobiety będą bezpieczne. Pomoże im w tym samoobrona fot. zdjęcie archiwalne
fot. SM Jastrzębie

Często słychać głosy o przemocy fizycznej wobec kobiet. Na ogół w starciu z agresorem płeć słabsza jest bez szans. Można jednak to zmienić poprzez naukę samoobrony. 

Jastrzębska Straż Miejska już po raz kolejny organizuje bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet. Zajęcia będą odbywały się w sali lustrzanej hali widowiskowo-sportowej.

Inauguracja kursu zaplanowana jest na  6 maja o godz. 11.00. Harmonogram spotkań: 9, 16, 23 i 30 maja oraz 6 i 13 czerwca, tj. kolejne wtorki, godz. 20.00, 13, 20 i 27 maja oraz 3 i 10 czerwca, tj. kolejne soboty, godz. 11.00

- Poszczególne zajęcia będą trwały około 1,5 godziny. Celem kursu jest zwiększenie poczucia bezpieczeństwa, zdobycie i pogłębienie wiedzy pomocnej w przewidywaniu niebezpieczeństw oraz rozwinięcie umiejętności niezbędnych w trakcie stosowania odpowiednich działań zapobiegawczych – informuje Straż Miejska.

Deklaracje uczestnictwa można składać osobiście od 18 kwietnia w godz. od 7.30 do 14.30 w siedzibie Straży Miejskiej, al. Piłsudskiego 60, pokój 8A, tel. 32 47 85 288. W tegorocznej edycji kursu weźmie udział 40 pań.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przyszedł po rzeczy, wyszedł ze złamanym nosem Przyszedł po rzeczy, wyszedł ze złamanym nosem

Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!