Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
19 kwietnia 2017

Trudne warunki na drogach. Kolizje i wypadki

Trudne  warunki na drogach. Kolizje i wypadki Wypadek na wjeździe na obwodnicę w Pawłowicach
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

Potwierdziły się wczorajsze ostrzeżenia o możliwych opadach śniegu i śniegu z deszczem.  Nie najlepsze warunki pogodowe i brak należytej ostrożność ze strony kierowców przyczyniły się do wypadków na drogach. 

Do niebezpiecznie wyglądającego wypadku doszło, około godziny 15:00, przy wjeździe od strony Jastrzębia na obwodnicę Pawłowic, na skrzyżowaniu z ul. Świerczewskiego. Według relacji świadków zdarzenia, kierowca opla wjechał wprost pod "śmieciarkę". Zablokowany został wjazd na ul. Świerczewskiego od strony Jastrzębia oraz w odwrotnym kierunku. Zablokowany był również przejazd z obwodnicy w kierunku Jastrzębia.

We wtorek, około godziny 21:00 tuż przed skrzyżowaniem z ul. Rybnicką kierowca samochodu marki Opel Astra stracił panowanie nad pojazdem i znalazł się w rowie. Na miejscu natychmiast pojawił się patrol policji, nie obyło się bez pomocy drogowej.

Dzisiaj także warunki na drogach są trudne. Zachowajcie ostrożność. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Górnicy pilnują skrócenia czasu pracy Górnicy pilnują skrócenia czasu pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Masakra21.04.2017 6:43

Miasto się rozwija

Wara20.04.2017 17:42

Była sobie nowa Astra i zdechła .