Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
19 kwietnia 2017

Jest podstawówka z klasami dwujęzycznymi z językiem angielskim

Jest podstawówka z klasami dwujęzycznymi z językiem angielskim
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W Jastrzębiu od nowego roku szkolnego zostaną uruchomione klasy dwujęzyczne z językiem angielskim w Szkole Podstawowej nr 4. Już teraz można uzyskać informację o tym, jak umożliwić dziecku naukę w takiej klasie. 

Rodzice uczniów, którzy chcą, aby ich dzieci uczyły się w klasach dwujęzycznych muszą zwrócić się z takim wnioskiem do dyrekcji szkoły. Następnie kandydat zostanie poddany testowi predyspozycji językowych, który będzie się składać z części ustnej i pisemnej. To od wyników tego testu będzie zależało, czy dziecko będzie mogło rozpocząć naukę w klasie VII SP nr 4 o profilu dwujęzycznym.

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Miasto poszukuje dyrektorów Miasto poszukuje dyrektorów

Trwa budowa sali koncertowej Trwa budowa sali koncertowej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
Magda24.04.2017 16:06

Czekajcie bo czegos tu nie rozumiem klasy dwujezyczne ok wiec domyslam sie ze od pierwszej klasy wiec jakie egzaminy ustne i pisemne dla dziecka.ktore ma jedynie 6 lat?

do kobieta-koń22.04.2017 21:08

o jej!!!! ale zazdrość kogoś zżera- trzeba się zabrać do pracy a nie zazdrościć tym, którzy ciężko pracują. Każdy ma to na co sobie zapracował.

kobieta-koń20.04.2017 14:50

A my od dawna myślimy o klasach cyrkowych. Pani Hania żongluje długopisami, pan Edek gra na dzwonku różne melodie, a pani Kasia potrafi przeprowadzić lekcje w pięciu klasach jednocześnie, nie wychodząc z pokoju nauczycielskiego. Nadajemy się? Bo nam się zdaje, że tak.

Gość20.04.2017 10:55

Skoro SP 19 nikogo nie informuje, to tez i nic nie ma o tym nigdzie, proste - proste

pedagog20.04.2017 10:20

Nauczyciele z SP 4 są świetnie przygotowani. Od dawna myśleli o klasach dwujęzycznych. Dla niedoinformowanych: tylko niektóre przedmioty będą wykładane po angielsku. Pozdrawiam także złośliwych.

Pic na wodę19.04.2017 21:57

A jacy to geniusze będą tam uczyć?

Trybo19.04.2017 21:55

Od dawna są klasy dwujęzyczne. Polski i angielski.

Pokaż wszystkie opinie (13)