Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-2°
19 kwietnia 2017

Jest podstawówka z klasami dwujęzycznymi z językiem angielskim

Jest podstawówka z klasami dwujęzycznymi z językiem angielskim
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W Jastrzębiu od nowego roku szkolnego zostaną uruchomione klasy dwujęzyczne z językiem angielskim w Szkole Podstawowej nr 4. Już teraz można uzyskać informację o tym, jak umożliwić dziecku naukę w takiej klasie. 

Rodzice uczniów, którzy chcą, aby ich dzieci uczyły się w klasach dwujęzycznych muszą zwrócić się z takim wnioskiem do dyrekcji szkoły. Następnie kandydat zostanie poddany testowi predyspozycji językowych, który będzie się składać z części ustnej i pisemnej. To od wyników tego testu będzie zależało, czy dziecko będzie mogło rozpocząć naukę w klasie VII SP nr 4 o profilu dwujęzycznym.

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębska nauczycielka najlepsza Jastrzębska nauczycielka najlepsza

Złoty Medal dla innowatorów z SP4 w Jastrzębiu-Zdroju Złoty Medal dla innowatorów z SP4 w Jastrzębiu-Zdroju

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
Magda24.04.2017 16:06

Czekajcie bo czegos tu nie rozumiem klasy dwujezyczne ok wiec domyslam sie ze od pierwszej klasy wiec jakie egzaminy ustne i pisemne dla dziecka.ktore ma jedynie 6 lat?

do kobieta-koń22.04.2017 21:08

o jej!!!! ale zazdrość kogoś zżera- trzeba się zabrać do pracy a nie zazdrościć tym, którzy ciężko pracują. Każdy ma to na co sobie zapracował.

kobieta-koń20.04.2017 14:50

A my od dawna myślimy o klasach cyrkowych. Pani Hania żongluje długopisami, pan Edek gra na dzwonku różne melodie, a pani Kasia potrafi przeprowadzić lekcje w pięciu klasach jednocześnie, nie wychodząc z pokoju nauczycielskiego. Nadajemy się? Bo nam się zdaje, że tak.

Gość20.04.2017 10:55

Skoro SP 19 nikogo nie informuje, to tez i nic nie ma o tym nigdzie, proste - proste

pedagog20.04.2017 10:20

Nauczyciele z SP 4 są świetnie przygotowani. Od dawna myśleli o klasach dwujęzycznych. Dla niedoinformowanych: tylko niektóre przedmioty będą wykładane po angielsku. Pozdrawiam także złośliwych.

Pic na wodę19.04.2017 21:57

A jacy to geniusze będą tam uczyć?

Trybo19.04.2017 21:55

Od dawna są klasy dwujęzyczne. Polski i angielski.

Pokaż wszystkie opinie (13)