Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
EkoOkna
19 kwietnia 2017

JSW: Górnictwo nie jest takie złe, jest OK

JSW: Górnictwo nie jest takie złe, jest OK
fot.Kompania Węglowa

Jastrzębskiej Spółce Węglowej zależy na dobrych kontaktach z otoczeniem. Firma chce być odpowiedzialna społecznie, w której realizowane są rozwiązania innowacyjne. JSW przystąpiła do inicjatywy pod nazwą „Górnictwo jest OK”.  

Jastrzębska Spółka Węglowa przystąpiła do inicjatywy pod nazwą „Górnictwo jest OK”. Tworzą ją firmy górnicze, ale też firmy produkujące maszyny i urządzenia górnicze, uczelnie wyższe oraz firmy doradcze. W trakcie minionego roku Grupie udało się wypracować aż 36 wspólnych projektów.

 - Budowanie wartości firmy w oparciu o zasady zrównoważonego rozwoju i w dialogu z interesariuszami stanowi aktualnie naturalny i niezbędny element długofalowej strategii zarządzania firmą.  Staramy się być organizacją społecznie odpowiedzialną i wnosić jak najwięcej pozytywnych wartości do relacji z otoczeniem, w którym żyjemy i pracujemy. Naszym priorytetem jest odpowiedzialny rozwój poprzez innowacje, inwestycje i edukację – wyjaśnia Daniel Ozon, pełniący obowiązki prezesa JSW, który wziął udział w podpisaniu listu intencyjnego dotyczącego inicjatywy „Górnictwo jest OK”, w krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej.

Do sygnatariuszy listu zwrócił się również prof. Marek Cała, dziekan Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii AGH.

 - Jesteśmy w sali Kolegium Rektorskiego AGH, gdzie zapadają najważniejsze dla uczelni decyzje. Mam wrażenie, że my także jesteśmy przed decyzją na temat przyszłości branży. Zadaniem zebranych na tej sali jest, by hasło „Górnictwo OK” nie brzmiało jak oksymoron - powiedział.

Bardzo ważnym punktem na mapie działań uczestników projektu będzie Polski Kongres Górniczy, który odbędzie się w listopadzie br. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Wirtualna rzeczywistość  JSW: Wirtualna rzeczywistość

Wiceminister energii pożegna się z resortem? Wiceminister energii pożegna się z resortem?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (26)
sfd21.04.2017 11:25

Dobrze że zamknęli Krupiński... Banda z układzikami się rozsypała...HehE

krupniok19.04.2017 23:04

Bzdury bzdury jeszcze raz bzdury jakby bylo ok krupinski fedrowalby to co trzeba, soczki na temoeraturze? Bardzo dobrze cos odrzywszego niz maslana miesiac w tyl wydawana. Ludzie ogarnijcie sie kazda kopa jest inna a jestesmy jedna spolka czemu na naszych kopach kazdemu co innego sie nalezy mowie tu do pracownikow dolowych pogadajcie z kumplami z innych kopaln o obowiazkach, o zwyklych rekawicach, talku mydle kiedy sie należy o wszystkim a NIE KAŻDY NAKAŻDEGO , ludzie jestesmy pod jedna bandera

nowoczesny19.04.2017 21:00

Zabrac górnikom kartki barbórki a dać wypłatę jak wszędzie.należy tez podnieść wiek emerytalny za wyjątkiem przygotowek i wydobycia reszta 35lat pod ziemią.

DOAdama 19.04.2017 19:48

Zobaczysz węgiel w aptece w tabletkach.

książę pustostanu19.04.2017 19:40

Jutro decyzja w temacie węgla ..... wydobywać czy wypłacać o to jest pytanie

Maniek19.04.2017 19:38

Bylo widać po przeszeregowaniach, jakie jest ok...

MD19.04.2017 19:37

górnictwo jest OK jak w zwiazkach siedzisz i idziesz do SRK PO 15 LATACH PRACY złodzieje

Pokaż wszystkie opinie (26)