Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
20 kwietnia 2017

W niedzielę walka o brąz. Wspieraj naszych! Jedź do Rzeszowa!

W niedzielę walka o brąz. Wspieraj naszych! Jedź do Rzeszowa!
fot. Jastrzębski Węgiel

W najbliższą niedzielę o godzinie 17:30 w Rzeszowie odbędzie się rewanżowy pojedynek o brązowy medal PlusLigi pomiędzy Asseco Resovią i naszą drużyną. Nie może was tam zabraknąć! Całe Jastrzębie wspiera naszych! 

Po zwycięstwie we wtorkowym spotkaniu przed własną publicznością 3:1 nasz zespół dzielą już tylko dwa sety od upragnionego podium mistrzostw Polski. Rewanż w rzeszowskiej hali na Podpromiu zapowiada się więc pasjonująco!

Jeśli chcecie być świadkami tego wydarzenia, nadarza się ku temu niepowtarzalna okazja. Na prośbę zarządu Jastrzębskiego Węgla rzeszowski klub przyznał nam pulę biletów, z której będą mogli skorzystać fani Pomarańczowych. W ramach tej puli dla 65 osób nasz Klub podstawia jeden autokar, który sprzed jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej zawiezie Was do stolicy Podkarpacia i z powrotem.

Koszt całej „operacji” zamyka się w kwocie 50 złotych. UWAGA! W zakupie wspomnianych 65 wejściówek decydująca będzie zasada „Kto pierwszy, ten lepszy”. Zaznaczamy, że nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji biletów.

Sprzedaż biletów rozpoczynamy w siedzibie Klubu (Jastrzębie-Zdrój, Al. Jana Pawła II 6, wejście B1, I piętro) w piątek 21 kwietnia o godzinie 9:30.

Wyjazd do Rzeszowa zaplanowany jest na niedzielę 23 kwietnia na godzinę 11:00. 

Podobnie jak w przypadku „Inwazji na Spodek” oczekujemy od Was odpowiedniego stroju na mecz w klubowych barwach, pozytywnego nastawienia i mocnego wsparcia dla drużyny w hali Podpromie. Będzie to też wyjątkowa okazja do wspólnego dopingowania naszego zespołu wraz z Klubem Kibica Jastrzębskiego Węgla.

Szczegóły dotyczące wyjazdu podamy w osobnym komunikacie. Osobą do kontaktu z kibicami  jest Magdalena Korzec-Szymczyk. Numer kontaktowy: 665861765.

Liczymy na Was!

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
czesław24.04.2017 11:00

mietek przestań gwiazdorzyć. Ten twój śmieszny gks do pięt nie dorasta hokeistom i siatkarzom. Nie tem poziom!!!

gks23.04.2017 18:24

a żyd z ekopu tam też będzie

Mietek 23.04.2017 14:55

Hahahaha, z całą pewnością lepsi są kibice gks bandyci i narkomani którzy po meczu wypisują na blokach i samochodach "gangsta" jesteście kula u nogi tego upadajacego miasta gdzie te babcie i dziadki są większością obywateli sjz

fan hokeja i siatkówki22.04.2017 13:42

@gandiganda Lepsze stare babcie z klaskaczami i "janusze" na trybunach niż banda pseudo kiboli, którzy ledwo co mleko spod nosa wytarli xD

kibic21.04.2017 6:27

starym babciom też się należy! Czy uważasz, że stare babcie jak to nazywasz nie potrafią kibicować? Podejrzewam, ze lepiej niż leniwa młodzież wpatrzona w smartfony!

gandiganda20.04.2017 11:15

kto pierwszy ten lepszy, a potem jadą stare babcie z klaskaczami i siedzą na swoich pufach, żadana