Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
20 kwietnia 2017

Maciej Muzaj wytypowany do kadry narodowej

Maciej Muzaj wytypowany do kadry narodowej
fot. Jastrzębski Węgiel

Kibice Jastrzębskiego Węgla z pewnością będą usatysfakcjonowani tym, że zawodnik naszej drużyny został wytypowany do kadry narodowej w rozgrywkach Ligi Światowej. 

Trener reprezentacji Polski Ferdinando De Giorgi ogłosił szeroki skład kadry narodowej na tegoroczną Ligę Światową. W gronie wybrańców nowego selekcjonera znalazł się atakujący Jastrzębskiego Węgla Maciej Muzaj. Gratulujemy! Oby przygoda z kadrą trwała jak najdłużej!

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1 Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Wasabi21.04.2017 7:28

Brawo Maciek! Szkoda tylko, że nasz selekcjoner nie powołał tak utalentowanego naszego libero Kuby Popiwczaka. Moim zdaniem jest numer 1 zaraz po Pawle Zatorskim.