Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
21 kwietnia 2017

Jastrzębscy uczniowie w Portugalii doskonalili swój angielski

Jastrzębscy uczniowie w Portugalii doskonalili swój angielski
fot. ZS10

Uczniowie z Zespołu Szkół nr 10 pojechali do Portugalii, gdzie doskonalili swój angielski. Porozumiewali się także za pomocą gestów. 

W Zespole Szkół nr 10 dobiega końca realizacja projektu w ramach Akcji KA2 pn. „Jesteśmy tacy sami - moje potrzeby, twoje oczekiwania. Zmiana wizerunku osoby niepełnosprawnej poprzez realizację programu innowacyjnego doskonalącego umiejętności społeczne, komunikacyjne i ekonomiczne.

Uczestnicy odwiedzili miasto Familicao w Portugalii. Wraz z koleżankami i kolegami z Anglii  i Portugalii posługiwali się językiem angielskim w praktyce i doskonalili umiejętność komunikacji pozawerbalnej za pomocą gestów Makatona. Uczestniczyli w różnych formach warsztatów korzystając z technologii informacyjno-komunikacyjnej. Wizyta stała się okazją do poznania tradycji regionalnych i zwiedzenia zakątków pięknego kraju. Pełni nowych wrażeń i umiejętności uczestnicy projektu Erasmus + czekają teraz na majową wizytę kolegów i koleżanek z Anglii i Portugalii w Polsce.

Projekt współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus +

 

 

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianie z głową w chmurach, czyli sposób na wakacje  Jastrzębianie z głową w chmurach, czyli sposób na wakacje

Jastrzębianie - ludzie z pasją. Na falach Dunajca Jastrzębianie - ludzie z pasją. Na falach Dunajca

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Deuter23.04.2017 12:39

W Portugalii szlifowali angielski?nie lepiej było by w Londynie??portugalski jest raczej inny

smakosz21.04.2017 9:06

Ja po 0,7 tez porozumiewam się za pomocą gestów , i łamanej łaciny