Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
24 kwietnia 2017

Wyskoczył z balkonu bloku przy Wielkopolskiej

Wyskoczył z balkonu bloku przy Wielkopolskiej
fot. Łukasz Wilczyński / jastrzebieonline.pl

Kolejna próba samobójcza w Jastrzębiu? Tym razem młody człowiek wyskoczył z balkonu bloku znajdującego się przy ulicy Wielkopolskiej. Jego stan jest stabilny.

Dramatyczne zdarzenie miało miejsce w niedziele, 23 kwietnia. Młody człowiek, w wieku ok. 18 lat, wyskoczył z balkonu znajdującego się na piątym piętrze jednego z bloków przy ulicy Wielkopolskiej. Rzecznik prasowy szpitala Alicja Brocka potwierdza, że został on przewieziony do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju.

- Pacjent przebywa na Oddziale Intensywnej Terapii dla Dorosłych w naszym szpitalu jego stan jest stabilny - powiedziała Alicja Brocka. 

 Policja bada wszelkie okoliczności zdarzenia, między innymi to czy w tragicznym wypadku nie było działania osób trzecich. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nie chciał zapłacić - trafił do więzienia Nie chciał zapłacić - trafił do więzienia

"Ukradła mi jedzenie z lodówki" "Ukradła mi jedzenie z lodówki"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (24)
Gość25.04.2017 12:05

Co to się dzieje

erwin25.04.2017 10:29

Teraz będzie szczęśliwym kaleką , leczenie na koszt podatnika i renta , zmienił sobie życie na lepsze. Gratuluje .

adam57sochrau25.04.2017 7:20

Jesli po dopalascach lub alkoholu,to debil!

Matka24.04.2017 19:42

Nie chciała bym być w skórze jego rodziców. Nawet jeśli byli "normalną" rodziną, to nikt im tego nie zapomni. Z jednej strony żal, bo to straszna tragedia, gdy dziecko robi takie rzeczy ( nie wnikam czy celowo, czy nie, pod wpływem czegoś, czy na trzeźwo) Każda reakcja jest spowodowana czymś, co ją spowodowało. 18-to latek, mimo pełnoletności, jest dzieckiem. Coś musiało być nie tak, skoro do tego doszło. Zakładam, że była to normalna rodzina i wyciągnie z tego wnioski, czego im życzę.

dyzio24.04.2017 17:36

KAMIL jeden mądry gość co opisał to w prawdziwy sposób teraz zrobią z niego sierotke a wyjdzie i znów będzie zarl dopalacze i mu sądzie na łeb

Koloooo24.04.2017 16:23

Magik amator

Kamil24.04.2017 15:41

I po co go hospitalizować? W normalnym kraju podjechał by tylko patrol policji i dorobił mu dodatkową dziurkę w głowie.
Ale nie, gość ma w 4 literach wszystko i wszystkich, chciał się zabić no to teraz wszyscy będą latać ojej ojej biedny, do szpitala!
Okej, tylko niech po hospitalizacji, szpital wystawi mu rachunek za leczenie. To będzie uczciwe.

Pokaż wszystkie opinie (24)