Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
24 kwietnia 2017

Przekonaj się czy jest praca?

Przekonaj się czy jest praca?
fot. pixabay

Chcesz znaleźć pracę w górnictwie albo podnieść swoje kwalifikacje zawodowe? Pomoże ci w tym punkt informacyjno-doradczy, który został utworzony specjalnie z myślą o mieszkańcach Jastrzębia. 

W siedzibie Rady Miejskiej Sojuszu Lewicy Demokratycznej można zasięgnąć informacji o pracy w górnictwie. Każdy chętny otrzyma też poradę na temat tego, jak podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Do wyboru są różne profesje: górnik eksploatacji podziemnej, mechanik pojazdów samochodowych, ślusarz mechanik, technik informatyk i wiele innych, udzielamy drobnych porad prawnych.

Wszelkich informacji udzielamy w siedzibie Rady Miejskiej SLD od poniedziałku do czwartku w godzinach od 10.00 do 12.00 lub dzwoniąc pod numer Tel.: 508 083 924. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Górnicy pilnują skrócenia czasu pracy Górnicy pilnują skrócenia czasu pracy

Górnictwo: "Polska jest gotowa wspierać Bangladesz" Górnictwo: "Polska jest gotowa wspierać Bangladesz"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Koloooo24.04.2017 16:28

Już to widza. Piekarze będą mieli szanse a nie chłopaki z zawodem.

Zeb24.04.2017 13:27

SLD utworzyła w przeszłości wiele miejsc pracy dla urzędników urzędu pracy hej

seboc24.04.2017 13:07

PZPR zarty sobie stroi.