Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-2°
24 kwietnia 2017

Polonistyczne laury dla "jedynki"

Polonistyczne laury dla "jedynki"
fot. Zs nr 1

Już od wielu lat Gimnazjum Nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi ma laureatów Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego. W tym roku ten zaszczytny tytuł uzyskał Patryk Ciałoń, uczeń klasy dwujęzycznej (3 „a”). 

Trzyetapowy konkurs wymagał wszechstronnego i kilkumiesięcznego przygotowania, które przyniosło sukces. Jednocześnie nasz laureat uzyskał zwolnienie z egzaminu gimnazjalnego z języka polskiego.  Warto nadmienić, że Patryk jest jedynym tegorocznym laureatem z języka polskiego z naszego miasta, tym samym dołączył do grona 4 uczniów naszej szkoły, którzy święcili polonistyczne triumfy w ostatnich latach.        

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Wiolinki" śpiewały patriotycznie "Wiolinki" śpiewały patriotycznie

Anna Hetman "Menadżerem Innowacji 2017" Anna Hetman "Menadżerem Innowacji 2017"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
zwykly24.04.2017 23:29

Staszic 50 lat wcześniej.

Gość24.04.2017 14:35

Stylówa na Mickiewicza :)

seboc24.04.2017 13:17

Az osiwial mlody czlowiek od wysilku umyslowego.