Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
24 kwietnia 2017

Polonistyczne laury dla "jedynki"

Polonistyczne laury dla "jedynki"
fot. Zs nr 1

Już od wielu lat Gimnazjum Nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi ma laureatów Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego. W tym roku ten zaszczytny tytuł uzyskał Patryk Ciałoń, uczeń klasy dwujęzycznej (3 „a”). 

Trzyetapowy konkurs wymagał wszechstronnego i kilkumiesięcznego przygotowania, które przyniosło sukces. Jednocześnie nasz laureat uzyskał zwolnienie z egzaminu gimnazjalnego z języka polskiego.  Warto nadmienić, że Patryk jest jedynym tegorocznym laureatem z języka polskiego z naszego miasta, tym samym dołączył do grona 4 uczniów naszej szkoły, którzy święcili polonistyczne triumfy w ostatnich latach.        

Polub i udostępnij
Czytaj też

Handel i matematyka, czyli konkurs dla najlepszych Handel i matematyka, czyli konkurs dla najlepszych

"Cześć Europo"! Młodzież poznaje UE "Cześć Europo"! Młodzież poznaje UE

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
zwykly24.04.2017 23:29

Staszic 50 lat wcześniej.

Gość24.04.2017 14:35

Stylówa na Mickiewicza :)

seboc24.04.2017 13:17

Az osiwial mlody czlowiek od wysilku umyslowego.