Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
25 kwietnia 2017

W mieszkaniu na ul. Warmińskiej znaleziono ciało mężczyzny

W mieszkaniu na ul. Warmińskiej znaleziono ciało mężczyzny
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W minioną sobotę rano, w jednym z mieszkań na  ulicy Warmińskiej jastrzebianka znalazła ciało mężczyzny. Kobieta natychmiast powiadomiła policję. Jak się okazało 61-latek nie żył już od dłuższego czasu.

- W sobotę rano dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju otrzymał informację, że w jednym z mieszkań bloku przy ulicy Warmińskiej znajduje się ciało mężczyzny. Jedna z lokatorek była zaniepokojona tym, że od dłuższego czasu nie widziała sąsiada i zdecydowała się wejść do mieszkania, którego drzwi nie były zamknięte na zamek. Kiedy kobieta zobaczyła, że 61-letni mężczyzna leży na wersalce i nie daje oznak życia powiadomiła policję. Przybyli na miejsce mundurowi nie stwierdzili, aby do śmierci człowieka przyczyniły się osoby trzecie. Zgon nastąpił z przyczyn naturalnych - powiedział sierż. Bartosz Frątczak z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Killer Cayman26.04.2017 1:27

głupie gadanie, moja babcia sama z siebie nie chce sie przeprowadzić do nas w wieku 70-lat bo w jej mieszkanku jest jej dobrze, tam mieszkała z dziadkiem, ma po nim pamiątki itp. nie każdy staruszek jest odrzucony, niektórzy zwyczajnie żyją nostalgią, nie mają już sił ani nie chcą rozpoczynać życia znów w inny sposób czy w innym miejscu.

Do ja25.04.2017 21:51

To po co piszesz durniu? Jak zdechniesz, to nikt nawet nie zwróci uwagę,że zdechł śmierdziel.

oko25.04.2017 21:15

Jeszcze 6 lat pracy gosciu wstawaj ! Jaj sobie nie rob !

ja25.04.2017 20:39

Ale sensacja! Człowiek zmarł. Naprawdę nie macie o czym pisać. Dno!

Do kot25.04.2017 19:46

Ta masz ma naście lat. Mimo, że jej się wydaje, że już wszystko wie o życiu, to naprawdę wie niewiele. każde dziecko ma wrażenie, że już jest dorosłe. Odkrywa, że to nieprawda gdy życie stawia dziecko przed problemami dorosłymi. Takie są dzieciaki. Teraz wyglądają jak dorosłe, ale to tylko opakowanie. W środku siedzi dzieciaczek i bawi się w dorosłego.

kot25.04.2017 19:05

Tylko czekałam na komentarze typu "staruszek" czy osoba w podeszłym wieku...Ludzie, człowiek w wieku 61 lat jest jeszcze w sile wieku (wyłączając choroby, które dotyczą nawet dużo młodszych ludzi), często czynny zawodowo. Niedawno miała miejsce podobna sytuacja, tyle, że dotyczyła 30 letniego człowieka (na Jasnej).
Takie komentarze, jakie pisze "mysz" są po prostu.... infantylne i niemądre (delikatnie rzecz ujmując), nawet jeśli kierowane były dobrymi intencjami.

mysz25.04.2017 16:57

ludzie zacznijcie interesować się swoimi bliskimi.Osoba w podeszłym wieku nie może zostawać bez opieki.Jaka to szkoda ,że rodziny wielopokoleniowe stały się czymś obcym w naszej kulturze.