Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
26 kwietnia 2017

Piłkarze odwiedzili przedszkole

  • Piłkarze odwiedzili przedszkole
  • Piłkarze odwiedzili przedszkole
  • Piłkarze odwiedzili przedszkole
Więcej zdjęć:
fot. GKS 1962 Jastrzębie

Piłkarze z Klubu GKS 1962 Jastrzębie odwiedził Publiczne Przedszkole nr 3 w Jastrzębiu-Zdroju. Spotkanie odbyło się w ramach akcji „Czytamy dzieciom”. Była to też okazja, aby przybliżyć najmłodszym kibicom piłkę nożną. Maluchy bardzo cieszyły się ze spotkania ze swoimi idolami. 

Spotkanie odbyło się w bardzo dobrej atmosferze. Zaczęło się od czytania dzieciom bajki pt. "Franklin gra w piłkę nożną", a później był czas na autografy i pytania. Następnie piłkarze zaprezentowali maluchom kilka sztuczek piłkarskich, a na koniec spotkania wykonaliśmy z jego uczestnikami pamiątkowe zdjęcia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!