Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
27 kwietnia 2017

Jastrzębianie zgarnęli trzy pierwsze miejsca

  • Jastrzębianie zgarnęli trzy pierwsze miejsca
  • Jastrzębianie zgarnęli trzy pierwsze miejsca
  • Jastrzębianie zgarnęli trzy pierwsze miejsca
Więcej zdjęć:

Tego jeszcze nie było! Nasi pojechali na konkurs piosenki Talent 2017 w Czechach i zgarnęli trzy pierwsze miejsca. Konkurencja mogła tylko pomarzyć o tym, aby zagrozić wokalistom z „Wiolinek”.

W czeskim  Hawirzowie, odbył się Galakoncert konkursu piosenki Talent 2017, w którym uczestniczyły trzy reprezentantki Zespołu Wokalnego "Wiolinki", a zarazem naszego miasta i Polski: Viktoria Pustelak, Ania Janulek i Agnieszka Brzykcy. Podczas Gali wszyscy finaliści byli jeszcze raz oceniani w poszczególnych kategoriach wiekowych.

- Poziom występujących był bardzo wysoki, z niecierpliwością czekaliśmy na werdykt jury, który dla nas okazał się rewelacyjny - trzy I miejsca! Wzruszenie ogromne, a nawet łzy szczęścia. Cieszyliśmy się razem z przedstawicielem Urzędu Miasta - II Zastępcą Prezydenta Miasta - panem Januszem Budą. Nagroda Publiczności kolejny raz przypadła uczestniczce  ze Słowacji, ale serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy oddawali głosy   na naszych finalistów; dokładne wyniki są podane na stronie internetowej konkursu. - mówi Henryka Moroń, opiekun artystyczny zespołu.

 Solistów do konkursu przygotowali: Henryka i Jakub Moroń, przy dużym wsparciu rodziców. Dzieci, rodzice i opiekunowie Zespołu dziękują pani prezydent za pomoc przy organizacji  wyjazdów do Hawirzowa.             

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Cześć Europo"! Młodzież poznaje UE "Cześć Europo"! Młodzież poznaje UE

Międzynarodowy sukces uczennicy ZSH Międzynarodowy sukces uczennicy ZSH

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
zorientowany29.04.2017 16:04

Sympatyków ZW "Wiolinki" informuję, że na stronie: talent-havirov.cz można obejrzeć galerię zdjęć z Galakoncertu, wysłuchać wywiadu ze zdobywczyniami I miejsc oraz poznać opinię jury na temat solistek z Polski.

Zeb27.04.2017 12:14

Brawo wiolinki