Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
28 kwietnia 2017

Uwaga na silne opady deszczu

Uwaga na silne opady deszczu
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

W piątek i w sobotę przewiduje się silne opady deszczu na terenie całego województwa i naszego miasta. Już wystąpiły pierwsze podtopienia z tym związane. 

W czwartek około południa straż pożarna wypompowywała wodę z ulicy Wiejskiej (Moszczenica). Także dzisiaj, w piątek, strażacy ponownie udali się w to miejsce. W sołectwie Szeroka, ul. Gagarina, zastępy PSP oraz OSP wypompowywały wodę w godzinach porannych.

- Na razie nie możemy mówić o jakiś wielkich podtopieniach, chociaż już podejmowaliśmy interwencję związane z wypompowywaniem wody. Na piątek i sobotę zapowiadane są obfite opady deszczu. Strażacy są gotowi do interwencji - mówił zastępca komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju brygadier Mirosław Juraszczyk. 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
Gość30.04.2017 9:47

Jakie piękne dziury wypłukało na Mazowieckiej.

Gość28.04.2017 22:47

Bo jak te światła gasną to barany na SWD nie wiedzą co mają robić a to większość tych co robią w UM.

mieszkańcy Podhalańsiej28.04.2017 19:50

Dlaczego na Podhalańskiej skrzyżowanie ze światłami z Bożka są codziennie korki. Nie ma ich, gdy światła są wyłączone. UM nie reaguje. Wiem co odpowiedzą urzędasy. "Światła są dla bezpieczeństwa" skłamią. Ale nas to nie przekonuje, gdyż to nie jest prawdą. Natomiast jesteśmy zatruwani spalinami. I to na pewno nie jest bezpieczne.

taki jeden28.04.2017 17:03

ten seboc to taki typowy polaczek- we wszystkich tematach najmadrzejszy

Gość28.04.2017 16:38

Oj sobec wiesz tylko tyle co dzieci pod trzepakiem naopowiadały. Top co piszesz to nie Poseł a zięć jego i nie do a zakład produkcyjny.

seboc28.04.2017 14:37

@do seboc

A co to za roznica. Pszczynka nie ma jednego zrodla. Teren zapadl sie juz kilka metrow i bedzie sie zapadal.
Ciekawe, czy byly posel Motowidlo zalegalizowal jus swoj dom, bo postawil go jako swiniarnie (bo na dom na tym, zapadajacym sie, terenie pozwolenia by nie dostal).

Do sobec:28.04.2017 14:18

Mapa w grabę i do nauki. Nigdy przenigdy Rzeka Pszczynka nie płynęła przez UL Gagarina.
Pszczynka ma swoje źródła wzdłuż ul Powstańców Śląskich.

Na Gagarina to są lokalne "cieki" które powiększyły się przez szkody górnicze.

Pokaż wszystkie opinie (13)