Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
28 kwietnia 2017

Ważna informacja dla przyszłych rodziców

Ważna informacja dla przyszłych rodziców
fot. pixabay

Ważna informacja dla przyszłych rodziców. Mogą lepiej przygotować się na przyjście swojej pociechy na świat. Specjalnie z myślą o nich przygotowano spotkanie w księgarni bookbook, przy ulicy Katowickiej o godzinie 17. 

Podczas spotkania zostanie wygłoszony wykład pt. „Fizjologia snu, czyli wszystko o usypianiu noworodka i niemowlęcia”. Kolejny temat to „Jaki wpływ na rozwój Twojego dziecka mają czytanie gry i zabawy”.  Poruszona będzie też problematyka komórek macierzystych „Komórki macierzyste krwi pępowinowej”.

Zobacz więcej informacji 

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!