Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
28 kwietnia 2017

Siatkarze z Australii rozegrają mecze w Jastrzębiu

Siatkarze z Australii rozegrają mecze w Jastrzębiu
fot. UM Jastrzębie

8 maja w naszym mieście zgrupowanie rozpocznie siatkarska reprezentacja Australii. Dla jastrzębskich kibiców siatkówki po wspaniałym, medalowym sezonie będzie to nie lada atrakcja.

Trenerem kadry Australii jest szkoleniowiec Jastrzębskiego Węgla, Mark Lebedew, któremu podczas zgrupowania pomagać będą inni członkowie sztabu szkoleniowego naszego klubu – Luke Reynolds, Bogdan Szczebak, Paweł Baryła oraz Leszek Dejewski.

Australijczycy przygotowywać się będą w Jastrzębiu-Zdroju do najważniejszych dla nich imprez sezonu m.in. rozgrywek Ligi Światowej czyli lipcowych kwalifikacji do Mistrzostw Świata w 2018 r., a całe zgrupowanie potrwa do końca maja. Prawdziwą gratką dla sympatyków siatkówki będą sparingowe mecze międzypaństwowe, które odbędą się w hali widowiskowo-sportowej. Rywalami ekipy z Australii będą reprezentacje Iranu (21 maja) oraz Kanady pod wodzą byłego szkoleniowca reprezentacji naszego kraju, Stephane’a Antigi (29 maja).

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
kibic06.05.2017 1:49

Po ile będą bilety na w/w mecze ???? O ile będą.

Gość29.04.2017 11:57

To ciekawe.