Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
EkoOkna
29 kwietnia 2017

Porwała syna. Po pół roku później sama zgłosiła się na policję

Porwała syna. Po pół roku później sama zgłosiła się na policję
fot. KMP Jastrzębie

Kobieta nie mogła pogodzić się z tym, że sąd przyznał opiekę nad dzieckiem jego ojcu i w listopadzie 2016 roku uprowadziła syna. Policja wszczęła poszukiwania 6-letniego Filipa S. Kilka dni temu matka dziecka sama zgłosiła się na policję

- W dniu 27 kwietnia jastrzębscy policjanci nawiązali kontakt z 38-letnią mieszkanką miasta, z którą kontakt urwał się w listopadzie 2016 r. Przeprowadzili z kobietą rozmowę telefoniczną w efekcie, której w godzinach późnowieczornych stawiła się wraz z 6-letnim synem do KMP Jastrzębie-Zdrój - informują jastrzębscy policjanci.    

Jak zapewniają mundurowi matka i dziecko są cali i zdrowi.  Zaginiona postanowiła skontaktować się z policją z uwagi na fakt, iż sąd apelacyjny uchylił poprzednie postanowienie, na mocy którego opiekę nad dzieckiem miał sprawować ojciec.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość29.04.2017 15:02

Czyli kobieta miała rację a pomylił się rybnicki sąd okręgowy