Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
EkoOkna
2 maja 2017

Zasłużony dla Miasta Jastrzębie-Zdrój

Zasłużony dla Miasta Jastrzębie-Zdrój
fot. UM Jastrzębie

Podczas kwietniowej uroczystej sesji Rady Miasta, st. bryg. Edward Deberny został uhonorowany odznaką „Zasłużony dla Miasta Jastrzębie-Zdrój”.

- Jestem niezwykle wzruszony przyznaniem mi tak zaszczytnego wyróżnienia. Okres mojej służby obfitował w zdarzenia trudne, czasem nawet tragiczne, ale również w przyjemne i dające satysfakcję - powiedział Edward Deberny, składając podziękowanie za przyznany mu tytuł.

Edward Deberny służbę pożarniczą w Jastrzębiu-Zdroju rozpoczął w 1978 roku. 1 kwietnia 1998 roku Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie powołał go na stanowisko Komendanta Rejonowego Państwowej Straży Pożarnej. Przez lata dał się poznać jako znakomity dowódca różnego rodzaju działań ratowniczych.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Zagrożenie wybuchem gazu w hali produkcyjnej Zagrożenie wybuchem gazu w hali produkcyjnej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!