Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
EkoOkna
2 maja 2017

Rozdawali kwiatki i drzewka z okazji Święta Pracy

Rozdawali kwiatki i drzewka z okazji Święta Pracy Zobacz więcej zdjęć
fot. Robert Szymański

Jastrzębski Sojusz Lewicy Demokratycznej uczcił święto Pracy. W dniu 1 Maja przed siedzibą SLD zorganizowano happening, który cieszył się zainteresowaniem mieszkańców. 

Każdy, kto przyszedł w dniu 1 maja na ulicę Wrzosową, gdzie mieści się siedziba jastrzębskiego Sojuszu Lewicy Demokratycznej i wziął udział w pikniku, spotkał się z miłą niespodzianką. Działacze rozdawali jastrzębiankom kwiaty, można było otrzymać też jabłka oraz sadzonki sosny czarnej. Był więc silny akcent ekologiczny, ale nie tylko.

Rozmawiano również o mieście i jego mieszkańcach. Tematów było wiele od aktualnej sytuacji w jastrzębskim samorządzie po problematykę związaną z rynkiem pracy. Każdy zainteresowany otrzymał informację, że w jastrzębskiej siedzibie SLD można zapisać się na kursy pozwalające zdobyć nowe kwalifikacje zawodowe, a także dowiedzieć się, gdzie można znaleźć pracę w zawodzie górnika.

Zastępca prezydenta miasta Janusz Buda przybliżył mieszkańcom bieżącą sytuację w mieście, związaną między innymi z planowanymi inwestycjami. Zainteresowani jastrzębianie mieli bezpośrednią okazję do rozmowy z zastępcą prezydenta, a także przewodniczącym Rady Miejskiej SLD Piotrem Urbańczykiem oraz Marianem Jaroszem. 

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
czesław08.05.2017 7:28

brawo Lewica!

Gość03.05.2017 8:02

Lewica pokona zakute łby z prawicy. do boju!

Borynski buraczek02.05.2017 20:22

Precz z komuną

Do seboc02.05.2017 15:51

Na mieście mówią, że jesteś taki przykry bo ci się już nie dźwiga.
Nie przejmuj się.
Głowa do góry!
Zawsze możesz pisać smutne komentarze.
Jakby co, to trzymam kciuki!

Gość02.05.2017 11:54

Fajna impreza, jest miejsce w Polsce na nowoczesną lewicę, prezcz z fundamelistami. precz!

seboc02.05.2017 11:26

Towarzysze kultywuja resztki tradycji partii-matki, Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej.
Tylko tak lipnie jakos.