Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°
2 maja 2017

A majówka trwa. Tak się bawi Jastrzębie!

  • A majówka trwa. Tak się bawi Jastrzębie!
  • A majówka trwa. Tak się bawi Jastrzębie!
  • A majówka trwa. Tak się bawi Jastrzębie!
  • A majówka trwa. Tak się bawi Jastrzębie!
Więcej zdjęć:
fot. Robert Szymański

W pierwszej części majówki panowała znakomita pogoda. Mieszkańcy ruszyli do Jaru Południowego, aby wziąć udział w festynie, którego organizatorem jest Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej i Sportu. 

Od poniedziałku do środy Jar Południowy tętni życiem. Mieszkańcy są przyzwyczajeni, że od lat organizatorem wspólnej zabawy jest Miejskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej. W poniedziałek pogoda była wręcz wymarzona. To zachęciło mieszkańców, do wyjścia z bloków i wspólnej zabawy. Dzieciakom wiele frajdy zapewniło wesołe miasteczko z przeróżnymi karuzelami i atrakcjami. Rodzice odpoczywali na świeżym powietrzu. Organizatorzy zapewnili im bogatą ofertę gastronomiczną.

Na scenie również wiele się działo. Wystąpiły znane i lubiane zespoły. Jednak chyba największe wrażenie na publice zrobił występ rodzimych artystów. Jastrzębianie gromkimi brawami nagrodzili taneczne popisy najmłodszych, które w swój występ włożyli wiele wysiłku, zaangażowania i wykonali go najlepiej, jak potrafili.

We wtorek pogoda nie jest najlepsza, ale podobno, kto chce się bawić i świętować zawsze znajdzie w  sobie energię, aby to zrobić. Na przekór pogodzie TKKF zaprasza mieszkańców do Jaru. Także i dzisiaj trwa tam festyn. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nocny nalot helikopterów nad OWN Nocny nalot helikopterów nad OWN

W sobotę helikoptery nad OWN W sobotę helikoptery nad OWN

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
do Żenada02.05.2017 18:28

Napisz czego się spodziewasz? Lody i piwo z darmo, jakieś balangi do 3 w nocy. A może spokoju i ciszy. Może jakiś wystrzałowych zespołów i to wszystko za darmo! To by było w porząsiu?

Gość02.05.2017 18:13

Jupi impra na całego

seboc02.05.2017 16:29

""największe wrażenie na publice zrobił występ rodzimych artystów"

Byli tez nierodzimi Rihana i Deep Purple, ale nie popisali sie i nie zasluzyli na oklaski Jastrzebian.

rolmops02.05.2017 15:17

A na Bogoczowcu akcja GAZ

Ewa02.05.2017 13:39

"Bogata oferta gastronomiczna"? Zeby się tam najeść, trzeba mieć duuuuzo pieniędzy... głupi gofr z bita śmietana i polewa 8 zł, a kilka frytek bez ketchupu 5 zł... a o burgerze z najtańszym okropnym kotletem ogrzewanym w mikrofalówce za prawie dyszkę nie wspomnę. Te ceny to jakis koszmar.

Żenada.02.05.2017 13:37

Przecież tu nic się nie dzieje. :D

Gość02.05.2017 13:08

Przyjedzie karuzel i Jastrzębie szczęśliwe.