Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
5 maja 2017

Pożar w bloku przy ulicy Jasnej

Pożar w bloku przy ulicy Jasnej
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

W czwartek, tuż przed godziną 13:00 mieszkańców ulicy Jasnej zaalarmowały syreny nadjeżdżających wozów strażackich. Okazało się, że w jednym mieszkań doszło do pożaru. 

Duże zadymienie na klatce schodowej zaniepokoiło lokatorów i powiadomili oficera dyżurnego Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju, który wysłał w to miejsce trzy zastępy PSP oraz zastęp z Zofiówki. Jak się okazało przyczyna zdarzenia była prozaiczna, mieszkaniec zostawił na włączonym gazie potrawę w kuchni. Strażacy jeszcze przed przybyciem ratownictwa medycznego udzielili pierwszej pomocy poszkodowanemu. Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji

Strażacy wyważyli drzwi - lokatorka spała Strażacy wyważyli drzwi - lokatorka spała

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
lokator spod05.05.2017 18:06

Na szczęście. Gaszenie wodą powoduje zalanie mieszkań znajdujących się na niższych piętrach. W ten sposób można stracić niemalże cały dobytek.

seboc05.05.2017 12:17

Juz przed 13 skonczyl z zimna plyta?