Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
5 maja 2017

JSW wyda w najbliższym czasie prawie 7,5 mln zł

JSW wyda w najbliższym czasie prawie 7,5 mln zł
fot. Kompania Węglowa

Jastrzębska Spółka Węglowa podkreśla, że duży nacisk kładzie na niezbędne inwestycje. Bez ich realizacji niemożliwe jest dalsze funkcjonowanie firmy. 

W ciągu najbliższych 12 miesięcy Jastrzębska Spółka Węglowa będzie musiała znaleźć prawie 7,5 mln zł na zapłacenie kontraktu, który podpisała z jedną z firm na przebudowę spągu (podłoża) w pochylni N-1 pokład 404/1 oraz przebudowa z pobierką spągu w przecince N-9 pokład 404/1 i w przekopie wznoszącym Z-VI wraz z ich skrzyżowaniem w kopalni „Pniówek”.

Kontrakt, który został zawarty na wykonanie tych robót jest częścią niezbędnych nakładów na inwestycję w JSW.
 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Górnicy pilnują skrócenia czasu pracy Górnicy pilnują skrócenia czasu pracy

Emeryci bez deputatu piszą list do premiera Emeryci bez deputatu piszą list do premiera

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
Solec 07.05.2017 18:23

Ld chciałbyś mieć takie grosze. Sądzisz że oszczędności jest zapłacić 500 zł firmie za 1 ryla który z tego dostanie 120zl reszta pójdzie na rzecz firmy niż zapłacić 220 pracownikowi kopalni - danina na rzecz państwa.? Jzr sig i reszta firm to jest nieoplacalny biznes jest to dublowanie kosztów....spółka chwalila się wysprzedaza aut, to również pod publikę ponieważ powstała firma która dzierzawi spółce ich własne samochody. MATUSIAK o tym wie, między innymi raport z audytu jest ujawniony bo dalej jestokradanie narodu!!!! Pozdro dla admina miej jaja i nie blokuj tego wpisu.ps nie wierzycie to zapraszam do kolejnego tworu jsw JSU która dwoi się i Troi żeby załatwić jak najtaniej ubezpieczenie dla floty dzierzawionych aut,osobowych i ciężarowych. Łoja zwykłego ryla na potęgę!!!

Żabi Ogier 07.05.2017 14:21

CBA boi się wejść bo JSW przeniesie ją do SRK

Celos 07.05.2017 11:45

Kiedy CBA pojawi się w spółce?

LD06.05.2017 21:23

Po co ten artykuł i głupie komentarze. 7,5 mln to grosze. Sprawdźcie zysk za ubiegły rok i poczekajcie na raport finansowy za pierwszy kwartał. Spółka jest w dobrej sytuacji i wydaje pieniądze na potrzebne inwestycje.

Rylek06.05.2017 20:37

Firma Tytan i sztygat Kuś zawsze rade da :-)

hg06.05.2017 11:35

Proponuje zlecic to wszechwiedzacemu wszystko we wszystkich kategoriach zycia nie jakiemu internetowemu trolowi panu "seboc" on wszystko wie o gornictwie - WSZYSTKO!!

Ja06.05.2017 10:13

To się nazywają oszczędności Panie p.o.Prezesie.Przecierz są na Pniówku oddziały zajmujące się przebudowami.Brawo.

Pokaż wszystkie opinie (15)