Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°11°
8 maja 2017

Czy miasto jest bezpieczne? Spotkanie z prezydentem

Czy miasto jest bezpieczne? Spotkanie z prezydentem
fot. Łukasz Wilczyński / jastrzebieonline.pl

Bezpieczeństwo to jedna z ważniejszych dla mieszkańców spraw. I właśnie temu tematowi zostanie poświecone poniedziałkowe spotkanie prezydent z miasta z jastrzębianami. 

W poniedziałek o godz. 17 w siedzibie Urzędu Miasta odbędzie się spotkanie na temat bezpieczeństwa. Prezydent miasta Anna Hetman przedstawi problematykę z tym związaną. Będzie to okazja do bezpośredniego zadania pytań, rozmowy, poruszenia spraw związanych z tą tematyką.Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu "O mieście bez politykowania". 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Skakali po ofierze napadu i bili pięściami Skakali po ofierze napadu i bili pięściami

Jechał z podrobioną tablicą rejestracyjną Jechał z podrobioną tablicą rejestracyjną

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
mieszkanieć08.05.2017 20:16

Czy nie powinni oddać naszych podatków itd.?

Do seboc08.05.2017 19:28

Wyprowadź się tam gdzie ci będzie lepiej a prezydentem będzie ktoś z inteligentów PiS-owskich.
Po to jest to spotkanie, aby Pani Prezydent poznała sytuację prawdziwą a nie służb. Ci ostatni bagatelizują to czego nie zabezpieczą. Jeśli nie będzie bezpiecznie sami mieszkańcy zorganizują się i będą likwidować przygłupów. Już było kilka takich akcji. Podstawione rowery do ukradzenie, udający pijanego wędrujący koło knajp itp. a nawet samochód z otwartymi drzwiami, ale z fałszywym kluczykiem. I wszystkie akcje były udane

Żabi Ogier 08.05.2017 11:34

Na Mazowieckiej jest bezpiecznie autka jadą w porywach 20km/h

Prawdomowny08.05.2017 11:27

Nie jest bezpieczne i nie będzie nawet jak zamontujecie tysiąc kamer. O tym co się wyrabia w weekendowe noce to w ogóle szkoda gadać. Prosty przykład ostatnia sobota godziny nocne. Dwóch gości dostaje po twarzy za darmo. Pytam gdzie wtedy były te kundle ze Śląskiej? Ponoć są tam kamery Hmm.. Za dnia nie maja oporu wystawiać mandatów za byle co, w nocy już się tak nie wychylają do roboty lebry. Takich przykładów zapewne moznaby wymieniać wiele ale w sumie szkoda na to czasu. Niebiescy są skuteczni jak się obezwładni napastnika i zaczeka na ich przyjazd.

seboc08.05.2017 8:32

Za malo naobiecywala do tej pory?

plugawy anonim08.05.2017 8:18

Polaków jałowe rozmowy władza wysłucha zapisze pokiwa ze zrozumieniem głową mieszkańcy poczują się wysłuchani i w pełni usatysfakcjonowani rozejdą się do domów.