Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
9 maja 2017

Pożar w markecie? Pięć zastępów strażackich zareagowało na alarm

Pożar w markecie? Pięć zastępów strażackich zareagowało na alarm
fot. PSP Jastrzębie

Aż pięć zastępów strażackich ruszyło w poniedziałek rano do alarmu przeciwpożarowego, który uruchomił się w domu handlowym przy ulicy Harcerskiej. Nikomu nic się nie stało. 

- O godzinie 10:12 w domu handlowym przy ul. Harcerskiej został uruchomiony tak zwany ręczny ostrzegacz przeciwpożarowy. Ktoś mógł przypadkowo lub celowo uruchomić urządzenie. Na miejsce zadysponowano pięć zastępów strażackich. Strażacy sprawdzili, że nie ma zagrożenia dla przebywających w sklepie ludzi - poinformował brygadier Mirosław Juraszczyk, zastępca Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!