Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
EkoOkna
10 maja 2017

Policja już wie, kim był zmarły znaleziony w Szerokiej

Policja już wie, kim był zmarły znaleziony w Szerokiej
fot. JastrzebieOnline.pl

Jastrzębscy policjanci ustalili tożsamość mężczyzny, którego ciało zostało znalezione przy ulicy Powstańców Śląskich w Jastrzębiu-Zdroju. Śledczy pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 48-latka.

Zwłoki mężczyzny odnaleziono 29 kwietnia tuż przed 6.00 w rowie melioracyjnym przy ulicy Powstańców Śląskich w Jastrzębiu-Zdroju.

- Ciało zauważył przypadkowy przechodzień. W wyniku przeprowadzenia szeregu czynności, a także zaangażowaniu wielu osób oraz przedstawicieli środków masowego przekazu ustalono tożsamość mężczyzny. Śledczy pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 48-latka - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Żelezniok10.05.2017 20:02

Czyżby to seboc?

wojtek10.05.2017 17:45

A my też chcemy wiedzieć skoro bez uprzedzenia zostaliśmy zmuszeni do zobaczenia zdjęcie trupa! Przecież te newsy czytają małoletni!