Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-5°
11 maja 2017

Nieszczęśliwy wypadek. Koparka zmiażdżyła mu nogi

Nieszczęśliwy wypadek. Koparka zmiażdżyła mu nogi
fot. pixabay

O tym, że podczas pracy na budowie trzeba zachować szczególną ostrożność przekonał się w środę pracownik, który podczas wykonywania swoich obowiązków uległ poważnemu wypadkowi. 

Około godz. 12:30 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju otrzymał zgłoszenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego o wypadku na placu budowy przy ul. Cieszyńskiej (Ruptawa). Znajdująca się na placu koparka zmiażdżyła przebywającemu tam mężczyźnie nogi. Poszkodowany został odwieziony do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Reanimacja tuż przed wejściem do szpitala Reanimacja tuż przed wejściem do szpitala

Wojciech Kałuża odwiedził Jastrzębie Wojciech Kałuża odwiedził Jastrzębie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!