Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°11°
11 maja 2017

Nieszczęśliwy wypadek. Koparka zmiażdżyła mu nogi

Nieszczęśliwy wypadek. Koparka zmiażdżyła mu nogi
fot. pixabay

O tym, że podczas pracy na budowie trzeba zachować szczególną ostrożność przekonał się w środę pracownik, który podczas wykonywania swoich obowiązków uległ poważnemu wypadkowi. 

Około godz. 12:30 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju otrzymał zgłoszenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego o wypadku na placu budowy przy ul. Cieszyńskiej (Ruptawa). Znajdująca się na placu koparka zmiażdżyła przebywającemu tam mężczyźnie nogi. Poszkodowany został odwieziony do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uważaj! W ten sposób atakują groźne choroby Uważaj! W ten sposób atakują groźne choroby

Rusza oddział pediatryczny w jastrzębskim szpitalu Rusza oddział pediatryczny w jastrzębskim szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!