Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
11 maja 2017

Poleć balonem nad miastem!

Poleć balonem nad miastem!
fot.pixabay

Każdy jastrzębianin może polecieć balonem nad miastem. W zasięgu jego ręki jest ta podniebna przygoda. Przez godzinę można z góry podziwiać nasze miasto. Trzeba tylko wystartować w konkursie i napisać, dlaczego to wy właśnie macie polecieć. 

Lot balonem jest częścią trzydniowego wydarzenia zlotu Food Truck’ów w Jastrzębiu. Z tej okazji ogłoszono konkurs, w którym nagrodą jest godzinny lot balonem nad miastem. Czy można sobie wyobrazić lepszą możliwość podziwiania budzącej się do życia przyrody?

Co trzeba zrobić, aby zdobyć nagrodę? W Facebookowym wydarzeniu Food Fest w Jastrzębiu-Zdroju należy odszukać post konkursowy i napisać komentarz do niego, dlaczego to Ty powinieneś polecieć i z lotu ptaka zobaczyć FOOD FEST. Następnie uczestnik musi oznaczyć osoby, z którymi przyjdziesz na FOOD FEST i udostępnić publicznie post wraz z opisem „Lecę do Jastrzębia na Zlot Food Truck’ów”.

Jury wybierze najciekawsze komentarze spośród tych, które zostaną umieszczone do piątku, 12 maja, do 18:00 i spełniają wszystkie wymagania (ciekawy komentarz z oznaczoną osobą oraz udostępnienie tego posta jako publiczny na swoim profilu). Ogłoszenie zwycięzców o 20:00 w piątek.

Nagrody to: voucher na godzinny lot balonem nad miastem podczas FOOD FEST oraz trzy vouchery na bezpłatne dania do wykorzystania w dowolnym food truck’u. Powodzenia!

Polub i udostępnij
Czytaj też

Smakowite dania przed kinem "Centrum" Smakowite dania przed kinem "Centrum"

Jastrzębianie biesiadowali przed kinem Jastrzębianie biesiadowali przed kinem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Andrzej12.05.2017 7:45

Ja chcę zobaczyć mazowiecką

Gość11.05.2017 19:53

Fajna sprawą

kosz11.05.2017 18:50

Nie róbcie z ludzi balona

balon11.05.2017 18:39

nie polecam. rok temu w kolejce stało sie min. 2 godziny po to zeby uniesć się 50 metrów na 3 minuty...

fan seboca11.05.2017 17:40

Ja też!

seboc11.05.2017 16:47

Ja chcę polecieć dlatego że chcę