Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
13 maja 2017

W nocy samochód uderzył w drzewo

W nocy samochód uderzył w drzewo
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

Nieco gorsze warunki atmosferyczne wymagają od kierowców szczególnej uwagi. Niestety, w nocy z piątku na sobotę doszło do niebezpiecznie wyglądającego wypadku. Do działania wkroczyły służby ratunkowe. 

W nocy z piątku na sobotę, około godziny 24:00, jadący ulicą Podhalańską samochód marki Fiat wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Według relacji świadków zdarzenia wypadek miał miejsce na wysokości ulicy Granicznej i Cichej. Na miejscu natychmiast zjawił się patrol policji, ratownictwo medyczne oraz zastęp Państwowej Straży Pożarnej. Przez pewien czas pas jezdni w stronę ulicy Arki Bożka był nieprzejezdny i ruch odbywał się wahadłowo. Na szczęście kierowca nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości jazdy do warunków atmosferycznych. Także dzisiaj pogoda nie będzie najlepsza uważajcie na drogach!

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie samochodów na DGP Zderzenie samochodów na DGP

Straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w latarnię Straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w latarnię

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
maniek15.05.2017 11:07

Ciekawe -gdy policja nie bedac na interwencji rozwala auto w podobnych warunkach to wtedy SA TRUDNE WARUNKI DROGOWE -a jesli osobowka to wtedy jest-Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości jazdy do warunków atmosferycznych. to ciekawe.