Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
14 maja 2017

W poniedziałek rusza sprzedaż biletów na mecze Australijczyków

W poniedziałek rusza sprzedaż biletów na mecze Australijczyków
fot. Jastrzębski Węgiel

W poniedziałek możecie kupić bilety na mecze, które reprezentacja Australii rozegra w Jastrzębiu-Zdroju.  Będą kosztować 20 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy). Można kupić je w siedzibie klubu Jastrzębski Węgiel, kasach hali widowiskowo-sportowej oraz przez Internet. 

Bilety będą do nabycia w siedzibie Klubu (Jastrzębie-Zdrój, Al. Jana Pawła II 6) od poniedziałku 15 maja do piątku 19 maja w godzinach od 9:00 do 16:00, w internecie w serwisie www.KupBilet.pl (od godziny 10:00 w poniedziałek 15 maja). W dniu rozgrywania meczów bilety będą dostępnie w kasie hali na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkań.

Bilety kosztują:  20 złotych (normalny) oraz 10 złotych (ulgowy). Bilet ulgowy obejmuje dzieci i młodzież uczącą się do 26. roku życia za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej bądź studenckiej.

Do bezpłatnego wstępu na mecze uprawnione są  osoby niepełnosprawne (za okazaniem ważnej legitymacji). Opiekun osoby niepełnosprawnej ma wstęp za 10 złotych,dzieci w wieku do lat czterech.

Mecze z udziałem reprezentacji Australii odbędą się w niedzielę 21 maja o godzinie 18:00, a rywalem Australijczyków będzie niezwykle silna reprezentacja Iranu oraz w  poniedziałek 29 maja o godzinie 18:00, a rywalem Australijczyków będzie reprezentacja Kanady dowodzona z ławki trenerskiej przez byłego selekcjonera biało-czerwonych Stephane’a Antigę.

-  Zapraszam na mecze reprezentacji Australii w Jastrzębiu-Zdroju. Byłoby wspaniale, gdyby frekwencja na meczach kadry narodowej mojego kraju była równie wysoka, a atmosfera w hali tak gorąca, jak podczas spotkań ligowych Jastrzębskiego Węgla. Zatem, do zobaczenia! - apeluje Mark Lebedew, szkoleniowiec Australii i Jastrzębskiego Węgla.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Trener "Jastrzębskiego Węgla" odchodzi Trener "Jastrzębskiego Węgla" odchodzi

JW pokonuje ONICO Warszawa JW pokonuje ONICO Warszawa

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
emetyt20.05.2017 6:33

(Smutny pan bez wąsa),coś się czepił Pani Prezydent,nie znasz bliższego ci ugrupowania politycznego? a domyślam się o jakie może chodzić!

kinga17.05.2017 12:07

tanio, bardzo tanio. Bilety już mam :)

Smutny pan bez wąsa.16.05.2017 12:58

20 zł buahahahah hahahahahah jihihjihjijjjiiii , uśmiałem się chyba pierwszy raz od momentu kiedy wybrali hetman na prezydenta tego miasta.