Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
16 maja 2017

Tragedia na Pszczyńskiej. 27-latek popełnił samobójstwo

Tragedia na Pszczyńskiej. 27-latek popełnił samobójstwo
fot. KMP Jastrzębie

W poniedziałek ok. godziny 19:00 na ulicy Pszczyńskiej znaleziono zwłoki 27-letniego mężczyzny. Desperat odebrał sobie życie przez powieszenie. Prokurator wykluczył, aby do smierci jastrzębianina przyczyniły się osoby trzecie. 

Jedna z mieszkanek ulicy wychodząc około godziny 19:00 z psem na spacer znalazła w zagajniku znajdującym się przy ulicy Pszczyńskiej ciało mężczyzny. Pomimo tego, że natychmiast wezwano zespół ratownictwa medycznego, 27-letniego jastrzębianina nie udało się uratować.

-  Zmarły 27-latek to mieszkaniec Jastrzębia, który popełnił samobójstwo. Na miejscu ujawnienia jego zwłok przybył prokurator, który wykluczył działanie osób trzecich i ciało zostało wydane rodzinie - poinformowała mł. asp. Bogusława Dudek. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (30)
gość21.05.2017 10:00

zostawił kobietę z dzieckiem i ciężarną i ma wszystko w nosie

do Kasi19.05.2017 10:51

To prawda. Coraz bardziej spadamy w ludzkim zachowaniu. Coraz bardziej najniższe instynkty wychodzą z "ludzi". Rośnie grupa istot, które szybciej zaszkodzą niż komuś pomogą. Gdy sami potrzebują pomocą liczą na innych, a gdy się odbiją, dalej szkodzą. To znak, że zbliża się wojna. Politycy którzy sobie nie radzą, chętnie posyłają innych na śmierć w szumnej obronie "patriotycznych wartości" .
Albo się opamiętamy albo zginiemy. Jeszcze przez moment mamy wybór.

Kasia17.05.2017 8:47

To przykre,że my wszyscy tylko potrafimy osądzać ale nikt nie potrafi spojrzeć na drugiego człowieka życzliwie.Targniecie się na swoje życie wydaje mi się ,że to wołanie o pomoc.Współczuję bliskim

Jan17.05.2017 7:29

Praca na dole za 3 koła każdego młodego dołuje.

kato16.05.2017 23:40

W tym Jastrzębiu co kilka dni ktoś ginie

Adi16.05.2017 22:39

Nie dziwie się, ludzie jakby mogli to by nam nawzajem sie pozabijali.jak to wszystko wytrzymać? Każdy ma swoje problemu,choroby a wystarczy ze ktoś "szczebelek"nad w pracy znaca się,traktuje pracowników jak niewolników, do tragedii już nie długa droga.zacznijmy dostrzegac się nawzajem i być dla siebie milszym...

Kolezka16.05.2017 22:35

Kamilu spoczywaj w spokoju...

Pokaż wszystkie opinie (30)