Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
16 maja 2017

Tragedia na Pszczyńskiej. 27-latek popełnił samobójstwo

Tragedia na Pszczyńskiej. 27-latek popełnił samobójstwo
fot. KMP Jastrzębie

W poniedziałek ok. godziny 19:00 na ulicy Pszczyńskiej znaleziono zwłoki 27-letniego mężczyzny. Desperat odebrał sobie życie przez powieszenie. Prokurator wykluczył, aby do smierci jastrzębianina przyczyniły się osoby trzecie. 

Jedna z mieszkanek ulicy wychodząc około godziny 19:00 z psem na spacer znalazła w zagajniku znajdującym się przy ulicy Pszczyńskiej ciało mężczyzny. Pomimo tego, że natychmiast wezwano zespół ratownictwa medycznego, 27-letniego jastrzębianina nie udało się uratować.

-  Zmarły 27-latek to mieszkaniec Jastrzębia, który popełnił samobójstwo. Na miejscu ujawnienia jego zwłok przybył prokurator, który wykluczył działanie osób trzecich i ciało zostało wydane rodzinie - poinformowała mł. asp. Bogusława Dudek. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (30)
gość21.05.2017 10:00

zostawił kobietę z dzieckiem i ciężarną i ma wszystko w nosie

do Kasi19.05.2017 10:51

To prawda. Coraz bardziej spadamy w ludzkim zachowaniu. Coraz bardziej najniższe instynkty wychodzą z "ludzi". Rośnie grupa istot, które szybciej zaszkodzą niż komuś pomogą. Gdy sami potrzebują pomocą liczą na innych, a gdy się odbiją, dalej szkodzą. To znak, że zbliża się wojna. Politycy którzy sobie nie radzą, chętnie posyłają innych na śmierć w szumnej obronie "patriotycznych wartości" .
Albo się opamiętamy albo zginiemy. Jeszcze przez moment mamy wybór.

Kasia17.05.2017 8:47

To przykre,że my wszyscy tylko potrafimy osądzać ale nikt nie potrafi spojrzeć na drugiego człowieka życzliwie.Targniecie się na swoje życie wydaje mi się ,że to wołanie o pomoc.Współczuję bliskim

Jan17.05.2017 7:29

Praca na dole za 3 koła każdego młodego dołuje.

kato16.05.2017 23:40

W tym Jastrzębiu co kilka dni ktoś ginie

Adi16.05.2017 22:39

Nie dziwie się, ludzie jakby mogli to by nam nawzajem sie pozabijali.jak to wszystko wytrzymać? Każdy ma swoje problemu,choroby a wystarczy ze ktoś "szczebelek"nad w pracy znaca się,traktuje pracowników jak niewolników, do tragedii już nie długa droga.zacznijmy dostrzegac się nawzajem i być dla siebie milszym...

Kolezka16.05.2017 22:35

Kamilu spoczywaj w spokoju...

Pokaż wszystkie opinie (30)