Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
16 maja 2017

Wypadek motocyklisty. Rannego przewieziono do szpitala

Wypadek motocyklisty. Rannego przewieziono do szpitala
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

We wtorek, około godziny 12:20 doszło do groźnie wyglądającego wypadku z udziałem motocyklisty. Na miejscu pojawił się patrol policji, który wyjaśnia wszelkie okoliczności zdarzenia. 

Na rondzie im. generała Władysława Sikorskiego, koło stacji paliw, doszło do wypadku. Ucierpiał motocyklista, który miał na sobie ubraną kamizelkę, tak zwaną eLkę, co może wskazywać, że był w trakcie kursu prawa jazdy. Według relacji świadków rannego motocyklistę zabrał zespół ratownictwa medycznego i przewiózł do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju. Mundurowi badają okoliczności wypadku. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Stracił panowanie nad samochodem na wiadukcie Stracił panowanie nad samochodem na wiadukcie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Kiuik17.05.2017 7:47

Motocyklista prawdopodobnie przewrócił się na plamie oleju która zaczynała się na ul.11 Listopada, zdawał egzamin na kat. A

Gość16.05.2017 13:40

Co tam się stało?