Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
17 maja 2017

Premia lotna Tour de Pologne koło hali

Premia lotna Tour de Pologne koło hali
fot. JastrzebieOnline.pl

Wyścig Tour de Pologne wzbudza spore zainteresowanie wśród mieszkańców. IV etap tej legendarnej imprezy będzie przebiegał ( 1 sierpnia) przez nasze miasto, co jest dużą promocją Jastrzębia. Wiadomo już, gdzie będzie znajdowała się premia lotna

Wszyscy, którzy chcą obserwować rywalizację najlepszych kolarzy walczących o punkty na premii lotnej usytuowanej w Jastrzębiu, będą mogli to zrobić w okolicy hali widowiskowo-sportowej przy al. Jana Pawła II. Zawodników można oczekiwać w godz. 17-18. Na terenie naszego miasta wyścig przebiegnie ulicami: Powstańców Śląskich, Gagarina, Rybnicka, Pszczyńska, al. Piłsudskiego, al. Jana Pawła II, Armii Krajowej i Ranoszka. Następnie kolarze skierują się do Rybnika, jadąc przez Mszanę, Połomię i Świerklany. 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Tour de Pologne ulicami Jastrzębia. Wygrał Kolumbijczyk Tour de Pologne ulicami Jastrzębia. Wygrał Kolumbijczyk

Tour de Pologne przejedzie przez Jastrzębie Tour de Pologne przejedzie przez Jastrzębie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
do Janek 18.05.2017 22:0122.05.2017 16:46

Nie chwal się swoim,i preferencjami. Nas to nie interesuje.

hehe20.05.2017 21:35

Na Mazowieckiej premię niech zrobią! A drugą, tak jak napisał Jaro - na OWN. Dlaczego przed halą Janeckiego robią premię, skoro tyle pięknych obiektów w ostatnim czasie powstało (hehe)

Janek19.05.2017 20:35

Bardzo dobry pomysł na reklamę miasta. Poprzedni prezydent też starał się o takie promocje i ona była widoczna. Ale uwaga. W tym dniu będą trudności z dojazdem do domu. Proszę zaplanować powrót najpóźniej godzinę przed przejazdem kolarzy lub 1,5 godziny później. A najlepiej wybrać dojazd ulicami przez które kolarze nie przyjadą.

Do jaro19.05.2017 20:31

Po co ci ten głupi wpis. Już wszyscy się z ciebie śmieją. Stałeś się pośmiewiskiem tych, którzy cię znają. Po co ci to było. Czy chcesz żeby opisać cię na jakimś portalu? Bez twojego nazwiska ale każdy będzie wiedział kim jesteś i gdzie mieszkasz.
Twój znajomy

Janek18.05.2017 22:01

dodam jako ciekawostkę że będziemy jechac bez siodełek

jaro18.05.2017 17:13

Mogli zrobić górską na OWN-nie...w tle napis duma Hetmanowej.

Janek18.05.2017 13:34

Gdzie się można zapisać? Ja mam jechać z sebocem w tandemie. Liczymy na ostry doping na pełnej petardzie. Ja mam cisnąć na pedały a seboc będzie rozsiewał wokół olbrzymie pokłady optymizmu i tym samym miasto nasze stanie się lepsze jeszcze i piękniejsze. Takie z marzeń seboca...