Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
18 maja 2017

Dzielnicowy bliżej ludzi na Zofiówce

Dzielnicowy bliżej ludzi na Zofiówce
fot. KMP Jastrzębie

Mieszkańcy osiedla Zofiówka mają ułatwiony kontakt z dzielnicowym. Właśnie na tym osiedlu otwarto Punkt Przyjęć Dzielnicowych, który znajduje się na ulicy Ruchu Oporu. 

Dzielnicowi to policjanci pierwszego kontaktu ze społeczeństwem, to oni są najbliżej naszych spraw i problemów, z jakimi boryka się rejon, m. in. walczą z przemocą domową, osiedlowym chuligaństwem i dbają o przestrzeganie porządku na osiedlach. W związku z oczekiwaniami mieszkańców Osiedla Zofiówka, jakie zgłaszano podczas organizowanych spotkań, a dotyczącymi otwarcia Punktu Przyjęć Dzielnicowych (PPD), policja spełniła te oczekiwania.

- Punkt przyjęć interesantów mieści się w budynku Zarządu Osiedla Zofiówka przy ulicy Ruchu Oporu 2. Wdrażany nowy model pracy dzielnicowych "Dzielnicowy bliżej nas" zakłada właśnie zmianę społecznego nastawienia do policjantów dzielnicowych w lokalnym środowisku, poprzez udoskonalenie współpracy Policji z członkami społeczności lokalnej. Dzielnicowy tego rejonu – st. sierż. Radosław Kuczera przyjmuje interesantów w każdy czwartek, w godzinach od 17.00-18.00 oraz zachęca do korzystania z aplikacji „Moja Komenda" - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Inicjatywa powstała w ramach programu MSWiA "Dzielnicowy bliżej nas", która ma za zadanie udoskonalenie współpracy Policji ze społecznością lokalną. Dzielnicowy tego rejonu - st. sierż. Radosław Kuczera przyjmuje interesantów w każdy czwartek oraz zachęca do korzystania z aplikacji „Moja Komenda".

Polub i udostępnij
Czytaj też

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Policja użyła pałek i gazu w stosunku do "kibiców" Policja użyła pałek i gazu w stosunku do "kibiców"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Rsn18.05.2017 21:58

Super!

W każdy czwartek między godziną 17 - 18 wszyscy psychopaci będą mieli spotkania na Ruchu Oporu. Przecież to raczej do przewidzenia że jeśli lokal jest tylko w tych godzinach zajęty to będzie każdy psychol gotowy!
Lokal powinien być ZAWSZE otwarty

Gość18.05.2017 20:59

Się chłopak napracuje

seboc18.05.2017 14:32

"przyjmuje interesantów w każdy czwartek, w godzinach od 17.00-18.00"

Powinno byc jak w Szerokiej: raz w tygodniu i w dni wyplat na kopalniach.
Ale moze Zofiowka jest mniej awanturujaca sie.