Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
EkoOkna
18 maja 2017

13-latka chciała się zabić? Dziewczyna próbowała pociąć żyły

13-latka chciała się zabić? Dziewczyna próbowała pociąć żyły
fot. KMP Jastrzębie

W środę w nocy dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju otrzymał zgłoszenie, że dziewczyna w wieku ok. 13-16 lat, po kłótni z matką chciała odebrać sobie życie. Na miejsce udał się patrol mundurowych.

Około godziny 23:00 do jednego z mieszkań przy ulicy Kopernika została wezwana policja. Nastoletnia córka pokłóciła się z matką o telefon komórkowy. Dziewczyna groziła, że popełni samobójstwo i wpadła w szał.

- Rzeczywiście, policja otrzymała takie zgłoszenie. Po przyjeździe na miejsce funkcjonariusze stwierdzili, że dziewczyna jest pobudzona. Poraniła sobie nadgarstki ostrym narzędziem, jednak obrażenia te nie zagrażały jej życiu. Poszkodowana nie miała zamiaru popełnienia samobójstwa, była to z jej strony jedynie groźba. Nastolatka została odwieziona do szpitala psychiatrycznego dla nieletnich w Sosnowcu - powiedział sierż. Bartosz Frątczak z KMP w Jastrzębiu-Zdroju. 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
jjjjjj20.05.2017 16:37

To moze chodzi o matke??

Gość18.05.2017 22:31

Skażany pas i kostka smalcu do tego pasa żeby się nie zatarł i do skutku masować tylne części ciała.

ravenfive18.05.2017 22:18

dziecko sie tak zachowuje ponieważ jest uzależnione od komórki - w tym facebook i instagram. Problemem jest to ze rodzice nie są lepsi i też nadużywaja ww. portali. A zwróć uwage ze ma problem to Cie opierdziela jeszcze. Polecam kazdemu na tydzień wyłączyć fb ("wylaczyc" nie nie korzystać) i zobaczyc wlasne syndromy odstawienia.

????18.05.2017 21:07

a kiedys nie było ani komórek, ani telefonów stacjonarnych... czyli nie było powodów do samobójstw...

Ja18.05.2017 19:44

To są skutki bezstresowego wychowania :-( nie mozna wychowywać bezstresowo w swiecie, gdzię na kazdym kroku jest mnóstwo stresów! Potem małe niepowodzenie- i delikwent nie wie jak sobie radzić.. no to się zabija albo grozi zabiciem..:-(

mysz18.05.2017 18:55

Matka z córką do poradni psychologicznej. 13_latki szantażują rodziców.Świat stoi już na głowie.To właśnie są potencjalni samobójcy.

12318.05.2017 18:27

No faktycznie kłótnia o telefon dobry pretekst do podcięcia żył. Życze matce lepszych kontaktów z córką. Rozmawiać, rozmawiać i jeazcze raz rozmawiać.

Pokaż wszystkie opinie (13)