Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
19 maja 2017

Policjanci zlikwidowali plantację marihuany

Policjanci zlikwidowali plantację marihuany
fot. KMP Jastrzębie

Stróże prawa zlikwidowali hodowlę konopi indyjskich w Jastrzębiu. Tymczasowo aresztowano 23-latka, który odpowiada za nielegalny proceder. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. 

Jastrzębscy kryminalni uzyskali informację o 23-letnim mężczyźnie, który miał wprowadzać na rynek znaczne ilości narkotyków. Do zatrzymania dilera narkotykowego doszło w miniony poniedziałek w jednym z mieszkań w Jastrzębiu-Zdroju. W toku prowadzonego postępowania stróże prawa ustalili, że mężczyzna od około roku uprawiał konopie indyjskie.

-  W trakcie przeszukania jego mieszkania stróże prawa zabezpieczyli 15 krzaków tych roślin, ponad tysiąc działek dilerskich marihuany, kilkanaście działek haszyszu oraz ciastka z liśćmi marihuany, o wadze prawie 230 gramów. Mężczyznę zatrzymano. Wczoraj diler narkotykowy stanął przed sądem, który wydał postanowienie o jego tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków i wprowadzanie ich do obrotu, jastrzębianin może spędzić za kratami nawet 10 najbliższych lat. Na poczet przyszłych kar i grzywien kryminalni zabezpieczyli także znalezione pieniądze w łącznej kwocie blisko 60 tys. zł. W ręce policjantów wpadło również dwóch mężczyzn w wieku 23 i 31 lat, podejrzanych o posiadanie marihuany, wobec których sąd orzekł policyjny dozór - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianin hodował na balkonie krzaki konopi Jastrzębianin hodował na balkonie krzaki konopi

Zlikwidowano plantację konopi indyjskich Zlikwidowano plantację konopi indyjskich

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (17)
Kto to 21.05.2017 0:39

Jakiś młody chłopak kto go zna ??

Zulu Gula19.05.2017 22:59

Polska to piękny kraj.Kilka doniczek z maryska nazwali PLANTACJĄ

Carlinio19.05.2017 21:03

Polskie prawo jest aż śmieszne w bardziej cywilizowanym kraju machneli by na to ręką.Ja za posiadanie nielegalnej broni i amunicji dostałem grzywnę w wysokości 700zł. Za chwilę za morderstwo będą dawać kuratora, a za skrenta dożywocie.

bolo19.05.2017 18:22

i bardzo dobrze powinien dostac nawet 20 lat

adzi19.05.2017 18:06

To jest chore, że za posiadanie można dostać 10 lat...

Gość19.05.2017 16:48

bardzo dobrze !!! wszystkich takich osobników powinno się zamykać. co do wypowiedzi "Jastrzębianin" o gwałtach owszem za takie sprawy powinien być najwyższy wymiar kary 5 lat to nic

Eros19.05.2017 15:32

Na dołeczku zdjęcie robione

Pokaż wszystkie opinie (17)