Lista nr 18 - Koalicja Anny Hetman

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°11°
x
22 maja 2017

Maturzystka z I LO wygrała indeks

Maturzystka z I LO wygrała  indeks
fot. ZS nr 1

Tegoroczna maturzystka, absolwentka klasy medialno-prawnej (kl. 3 „d") Magdalena Zeprzałka otrzymała trzyletnie stypendium i indeks Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks.  Józefa Tischnera w Krakowie.

- W konkursie o indeks Magda musiała wykazać się kreatywnością i doskonałym piórem, a jej esej o Skandynawii zyskał uznanie komisji konkursowej. W drugim etapie przeszła rozmowę kwalifikacyjną, która została oceniona wysoko, dając naszej maturzystce szansę studiowania na wymarzonej filologii norweskiej - informuje Zespół Szkół nr 1 im. 

 Zespół Szkół nr 1  życzy szczęśliwej laureatce udanej lingwistycznej przygody i wielu sukcesów na studiach.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Co z dziećmi z  SP 18? "Jedynka" ich nie chce Co z dziećmi z SP 18? "Jedynka" ich nie chce

Nauczyciele, rodzice, uczniowie ZS nr 1 protestują na sesji RM Nauczyciele, rodzice, uczniowie ZS nr 1 protestują na sesji RM

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
obserwator24.05.2017 19:12

Gratulacje dla Magdy i wyrazy uznania dla nauczycieli. Oby więcej takich sukcesów.