Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
22 maja 2017

W niedzielę kobiety wyjdą na ulice

W niedzielę kobiety wyjdą na ulice
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W najbliższą niedzielę 1200 kobiet wybiegnie na ulice. Wszystko to z okazji IV Biegu Kobiet oraz Marszu Nordic Walking, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem uczestników.  Trasa marszu i biegu liczyć będzie 5,3 km. 

Organizatorem tego wielkiego przedsięwzięcia sportowego jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu-Zdroju. Niedziela będzie wielkim świętem sportu w mieście, ale też należy liczyć się ze sporymi utrudnieniami dla kierowców, w godz. 10:30-12:00. Część ulic będzie wyłączona z ruchu i trzeba będzie skorzystać z objazdów. Zawodniczki wyruszą spod Urzędu Miasta o godzinie 11, pobiegną alejami Piłsudskiego i Jana Pawła II. Przed Siedzibą Jastrzębskiej Spółki Węglowej panie zawrócą i pobiegną z powrotem pod Urząd Miasta. Meta będzie znajdowała się na Stadionie Miejskim. Każda startująca w zawodach mama będzie mogła zostawić swoje dziecko pod fachową opieką w tak zwanym „Biegusiowym Przedszkolu”.

Jest też coś dla tych, którzy nie pobiegną. Z myślą o nich został przygotowany konkurs dla kibiców. Wystarczy tylko chętna do kibicowania grupka. Może to być paczka znajomych, klasa szkolna, grupa przedszkolna. Osoby zainteresowane zgłaszają swoją grupę u organizatora imprezy (MOSiR) i kibicują. Dla najbardziej pomysłowych i zaangażowanych przewidziane są nagrody.

Oficjalna strona biegu

Polub i udostępnij
Czytaj też

W niedzielę Bieg Kobiet. Będą utrudnienia w ruchu W niedzielę Bieg Kobiet. Będą utrudnienia w ruchu

Jastrzębianka wygrała niedzielny bieg kobiet Jastrzębianka wygrała niedzielny bieg kobiet

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Do bezwąsacza27.05.2017 13:40

A ty mógłbyś już kiedyś wyjść z tego baru

j26.05.2017 22:35

Z Galerii przeniosły jeden dzień na ulicę.

Smutny pan bez wąsa.25.05.2017 9:44

Czego spodziewać ....po kobietach z Jastrzębia- Zdroju wychodzą na ulicę.