Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
23 maja 2017

Zderzenie na Cieszyńskiej. Wprowadzono ruch wahadłowy

Zderzenie na Cieszyńskiej. Wprowadzono ruch wahadłowy
fot. KMP Jastrzębie

Kolizja przy rondzie im. Władysława Sikorskiego skutecznie utrudniła dzisiejszego poranka przejazd ulicą, mieszkańców udających się do pracy. Na ulicy Cieszyńskiej wprowadzono ruch wahadłowy.  

We wtorek ok. godziny 7:00 na ulicy Cieszyńskiej, przy rondzie im. Władysława Sikorskiego i stacji paliw, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów.

Według relacji świadków, kierujący volkswagenem najechał na tył hamującej przed nim lancii. Skończyło się na szczęście tylko na uszkodzonych pojazdach. Na miejsce przybył patrol policji oraz dwa zastępy straży pożarnej, która zajęła się zabezpieczeniem miejsca zdarzenia oraz neutralizacją płynów akumulatorowych.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Alarm w banku postawił na nogi  mundurowych Alarm w banku postawił na nogi mundurowych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Jorg23.05.2017 14:42

Przejeżdżałem tędy w chwili kiedy obaj kierowcy stali obok swoich aut. Nie byli za bardzo zdenerwowani, choć VW wyglądał kiepsko. Ładny poranek, ciężko myśleć o jeździe i stało się.