Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
23 maja 2017

Kłótnia zakochanych? Interweniowała policja

Kłótnia zakochanych? Interweniowała policja
fot. KMP Jastrzębie

W poniedziałek o godzinie 21:00 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju otrzymał zgłoszenie od kobiety, skarżącej się   na swojego adoratora, który grozi jej pobiciem, a dokładnie połamaniem nóg.  Jastrzębianka prosiła pomoc.  

Na miejsce, czyli do jednego z mieszkań bloku znajdującego się przy ulicy Pszczyńskiej, został skierowany policyjny patrol. Zgłaszająca poinformowała mundurowych, że do jej mieszkania dobija się sąsiad, który się w niej zakochał, jednak nie powstrzymuje go to przed groźbami połamania jej nóg. Policjanci wyjaśniając sprawę udali się pod adres sąsiada, który miał być agresywny. Ten jednak zaprzeczył oskarżeniom kobiety. Powiedział, że to on jest przez nią nachodzony i prześladowany, nawet wtedy, kiedy u niego w mieszkaniu przebywa jego partnerka.

Funkcjonariusze pouczyli zgłaszającą o tym, w jaki sposób może dochodzić swoich praw.  Jak się nieoficjalnie dowiadujemy kobieta była pod wpływem alkoholu, co poddaje w wątpliwość zarzuty przez nią formułowane. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
jjjjjj24.05.2017 13:32

Czyzby Czarno zebna ksiezniczka robila zadyme ?

Gość24.05.2017 10:19

Na mangatan często jeździ policja

Gość23.05.2017 19:24

Pszczyńska?.socjal

seboc23.05.2017 15:55

"Ja ci *... nogi z **** powyrywam".
Taki uraz to nie jest zlamanie.