Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
24 maja 2017

Zostawili u fryzjera ponad 10 tys. zł, poszły na szczytny cel

Zostawili u fryzjera ponad 10 tys. zł, poszły na szczytny cel
fot. pixabay

Maraton fryzjerski, który odbył się w ubiegły piątek w Jastrzębiu, cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Każdy, kto w tym dniu udał się do jednego z salonów nie płacił tradycyjnie za usługę, tylko otrzymywał cegiełkę o wartości 10 zł. W ten sposób zbierano pieniądze dla chorego chłopca. 

Jastrzębski maraton fryzjerski skończył się dużym sukcesem. Jastrzębianie, którzy w tym czasie odwiedzili salony fryzjerskie, biorące udział w przedsięwzięciu charytatywny, zostawili w nich w sumie niemałą kwotę - 10 014,50 zł. Zdarzało się, że chętni do obcięcia czy uczesania włosów musieli czekać w długich kolejkach. Jednak w tym wypadku nie był to powód do narzekania, bo chodziło o pomoc dla chorego chłopca.

Sześć jastrzębskich zakładów fryzjerskich wzięło udział w „Wielkim obcinaniu włosów”, aby pomóc Dawidowi w walce z nowotworem. Chłopak jest uczniem klasy III „a” w Gimnazjum nr 6 z oddziałami dwujęzycznymi i boryka się z trudną chorobą. Jastrzębscy fryzjerzy w ten sposób, okazali mu solidarność i wsparli finansowo w walce z rakiem. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianie chętnie dzielą się pieniędzmi Jastrzębianie chętnie dzielą się pieniędzmi

Zapuszczanie brody coraz modniejsze. Jak ją ostrzyc? Zapuszczanie brody coraz modniejsze. Jak ją ostrzyc?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Bernadeta25.05.2017 7:07

Piękna akcja! Pani Danka, która prowadzi salon "Angelika" też brała udział. Widać, ze nie tylko pieniądz się w świecie liczy. Takie akcje dają człowiekowi wiarę w dobro i empatię.

Ciekawy swiata24.05.2017 19:53

Jest mozliwosc poznania nazw tych zakladow fryzierskich ktore przylaczyly sie do akcji?

lena 24.05.2017 10:55

Bardzo dobrze, świetny pomysł