Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
24 maja 2017

Zostawili u fryzjera ponad 10 tys. zł, poszły na szczytny cel

Zostawili u fryzjera ponad 10 tys. zł, poszły na szczytny cel
fot. pixabay

Maraton fryzjerski, który odbył się w ubiegły piątek w Jastrzębiu, cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Każdy, kto w tym dniu udał się do jednego z salonów nie płacił tradycyjnie za usługę, tylko otrzymywał cegiełkę o wartości 10 zł. W ten sposób zbierano pieniądze dla chorego chłopca. 

Jastrzębski maraton fryzjerski skończył się dużym sukcesem. Jastrzębianie, którzy w tym czasie odwiedzili salony fryzjerskie, biorące udział w przedsięwzięciu charytatywny, zostawili w nich w sumie niemałą kwotę - 10 014,50 zł. Zdarzało się, że chętni do obcięcia czy uczesania włosów musieli czekać w długich kolejkach. Jednak w tym wypadku nie był to powód do narzekania, bo chodziło o pomoc dla chorego chłopca.

Sześć jastrzębskich zakładów fryzjerskich wzięło udział w „Wielkim obcinaniu włosów”, aby pomóc Dawidowi w walce z nowotworem. Chłopak jest uczniem klasy III „a” w Gimnazjum nr 6 z oddziałami dwujęzycznymi i boryka się z trudną chorobą. Jastrzębscy fryzjerzy w ten sposób, okazali mu solidarność i wsparli finansowo w walce z rakiem. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zbierają niepotrzebne choinki świąteczne Zbierają niepotrzebne choinki świąteczne

Uczniowie z SP nr 14 pomagają potrzebującym Uczniowie z SP nr 14 pomagają potrzebującym

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Bernadeta25.05.2017 7:07

Piękna akcja! Pani Danka, która prowadzi salon "Angelika" też brała udział. Widać, ze nie tylko pieniądz się w świecie liczy. Takie akcje dają człowiekowi wiarę w dobro i empatię.

Ciekawy swiata24.05.2017 19:53

Jest mozliwosc poznania nazw tych zakladow fryzierskich ktore przylaczyly sie do akcji?

lena 24.05.2017 10:55

Bardzo dobrze, świetny pomysł